لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مسکن مهر در آتش سوخت/ 6 تن دچار خفگی و سوختگی شدند

مدیرعامل هلال احمر بوشهر گفت: در حادثه روز گذشته آتش سوزی منازل مسکن مهر بوشهر، 32 واحد مسکونی دچار خسارت شدند که 24 واحد بطور کامل طعمه حریق شد.

هموطن:

عبدالکریم شعبانزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با عملکرد هلال احمر در حادثه آتش سوزی منازل مسکن مهر در بوشهر اظهار داشت: بعد از ظهر روز جمعه 4 اردیبهشت ماه منازل مسکونی مسکن مهر واقع در محله صلح آباد بوشهر طعمه حریق شد، این حادثه بدنبال سرایت شعله های گاز پیک نیکی به ایزوگام ساختمان و شروع آتش سوزی و بدنبال آن سرایت به بقیه واحدهای مجاور شد.

وی بیان کرد: با حضور آتش نشانی در محل و درخواست کمک 40 نفر از نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر وارد صحنه شدند.

مدیرعامل هلال احمر بوشهر تصریح کرد: تیم های نجات جمعیت هلال احمر استان بوشهر به کمک ست های رهاسازی و کامبی تولز نسبت به بازکردن درب ها و راه های ورودی اقدام کرده و با دو دستگاه کمپرسور نسبت به شارژ کپسول های هوایی تمام نیروهای امدادی و آتش نشانی در صحنه پرداختند.

شعبانزاده گفت: در این حادثه 6 نفر دچار خفگی و سوختگی شدند که 4 نفر به کمک 4 دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی انتقال داده شد و دو نفر توسط اورژانس انتقال و سپس یکی از مصدومان که دچار سوختگی شدید شده بود به کمک اورژانس هوایی به بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه انتقال داده شد.

وی اضافه کرد: در این حادثه 32 واحد مسکونی دچار خسارت شد که 24 واحد بطور کامل سوخت و 8 واحد بصورت جزیی دچار خسارت شده اند.

مدیرعامل هلال احمر بوشهر  بیان کرد: جمعیت هلال احمر با همکاری شهرداری و راه و شهرسازی نسبت به اسکان موقت حادثه دیدگان در کانکس و دراختیار گذاشتن لوازم مورد نیاز آنها اقدام کرد.

شعبانزاده افزود: در این عملیات امداد 40 تن از نیروهای امدادی هلال  احمر 4 دستگاه آمبولانس، یک دستگاه خودرو نجات و 10 خودروی دیگر نیز حضور داشتند.

جدید ترین مطالب سایت