فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تهدید جدید داعش به آمریکاییها

مقام های آمریکایی از افزایش تدابیر امنیتی در فرودگاه بین المللی لس آنجلس و اطراف آن به دنبال تهدید گروه تروریستی داعش خبر دادند

به دنبال تهدید جدید گروه تروریستی داعش  مبنی بر حمله علیه پرسنل نظامی و فرودگاه های لس آنجلس، تدابیر امنیتی در فرودگاه های  دیگر بخش های کالیفرنیای جنوبی افزایش یافت.

شبکه خبری آمریکایی «ان بی سی» امروز شنبه با انتشار این خبر نوشت: گروه تروریستی داعش از هواداران خود درخواست کرده تا به منافع غرب در سرتاسر جهان حمله کنند.

بر اساس این گزارش، در شهر لس آنجلس ماشین های گشت زنی دو سرنشینه در اقدامی احتیاطی به مراقبت مشغول بوده و بنا به گفته مقام های رسمی تدابیر امنیتی هفته جاری تا فرودگاه بین المللی این شهر گسترش یافته است.

مقام های پلیس در این باره اعلام کردند که تاکنون توطئه ای خاص را شاهد نبودند اما به دنبال دریافت اطلاعاتی خارج از کشور تدابیر امنیتی  و نیز مراقبت از افراد افراطی مظنون در آمریکا افزایش یافته است.

به گزارش این منبع خبری، سخنگوی پلیس امنیت داخلی آمریکا اعلام کرد که در ماه های گذشته اقدام های امنیتی منجمله تفتیش مسافران در برخی فرودگاه های منتخب خارج از کشور و افزایش تصادفی جست وجوی مسافران و بررسی اثاثیه آن ها در پروازهای بین المللی به سوی آمریکا افزایش یافته است.

  اخبار  بین الملل  - فارس

جدید ترین مطالب سایت