لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پس‌ لرزه‌ های مرگ دختر پورشه‌ سوار در فضای‌ مجازی

بامداد دوشنبه ای که گذشت، در خیابان شریعتی و بزرگراه همت تهران دو ماشین مدل بالا تصادف کردند و روی هم پنج نفر به دلیل شدت تصادف کشته شدند. تا اینجای ماجرا، قضیه عادی است. حادثه ای مثل بقیه حوادثی که روزانه در خیابان های تهران اتفاق می افتد؛

تصادف پورشه زردرنگی که در خیابان شریعتی با سرعت و به دلیل نامعلوم به درخت برخورد کرد و دو پسر و دختر جوان در آن کشته شدند و داستان خودروی بی ام دبلیویی که در بزرگراه همت با سرعت بالا و آنهم به دلیل نامعلوم از مسیر خارج شد، به گاردریل خورد و چهار سرنشین آن از اتومبیل پرت و سه نفر از آنها کشته شدند.

به گزارش شهروند، مثل همیشه شایعه ها یکی یکی از راه رسیدند؛ بعضی گفتند یکی از سرنشینان بی ام دبلیویی که با سرعت ١٧۶ کیلومتر در بزرگراه همت حرکت می کرده، «فرزاد حسنی»، مجری تلویزیون بوده و بعضی گفتند مالک پورشه زردرنگی که در خیابان شریعتی با درخت برخورد کرد، «هوتن قلعه نوعی»، پسر «امیر قلعه نوعی»، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران است. شایعه ها البته با تشخیص هویت سرنشینان این دو خودرو یکی یکی تکذیب شدند، داستان اما از وقتی عوض شد که خبر این دو تصادف همه جا پیچید و معلوم شد سرنشینان این خودروها از طبقات بالا یا به اصطلاح «بچه پولدار» بوده اند. برای همین هم بود که تعداد زیادی از کاربران اینترنتی به صفحه اینستاگرام این افراد رفته و با نظرهایی که پایین عکس های آنها نوشتند، همه را تعجب زده کردند؛ وجه مشترک تعداد زیادی از این نظرها هم یک موضوع بود: اعلام رضایتمندی از مرگ جوانانی که «با پول پدرهایشان، ماشین های گران سوار می شوند و با ویراژ در خیابان های تهران، جان بقیه را به خطر می اندازند.»

پس‌ لرزه‌ های مرگ دختر پورشه‌ سوار در فضای‌ مجازی

ماجرا اما فقط به این جا ختم نشد؛ کاربران اینترنتی، صفحه ای را برای تنها زن قربانی یکی از این تصادف ها ساختند، عکس هایش را از صفحه شخصی او در اینستاگرام به این صفحه منتقل کردند و تا لحظه تنظیم این گزارش، در صفحه جدید و صفحه شخصی «پریوش»، زن ٢۵ساله، حدود ١٨ هزار نظر نوشتند؛ نظرهایی که فقط نظر شخصی نیست و تعداد زیادی از آنها مربوط به درگیری های لفظی کاربران است. عده ای از مرگ این زن که عکس های بدون حجاب از خودش در صفحه اش منتشر کرده، خوشحال بودند و عده ای به این افراد تاختند و از آنها خواستند«به جای این حرف ها برای این زن جوان فاتحه بخوانند.» تعداد «فالوئر»های «پریوش» در اینستاگرام هم حالا خیلی بیشتر شده؛ حالا از صفحه او که تا قبل از مرگش ٢٠ هزار فالوئر داشت حدود ۴٠ هزار نفر دیدن می کنند. اینها فقط نمونه هایی از نظرهایی است که کاربران برای او نوشته اند: «سارا» نوشته: «اون موقع که با این سر و وضع تو خیابونا می گشتی، باید به فکر این روزت هم می بودی. همون بهتر که مردی.»

جدید ترین مطالب سایت