لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جوانفکر: احمدی‌نژاد هیچ‌گاه نگفته اصولگرا نیست

نزديكان احمدي نژاد مي گويند او هنوز در جلسات ولنجك شركت مي كند و داوري، مشاور رسانه اي احمدي نژاد هم چندي پيش گفته بود مشغول فعاليت هاي فرهنگي و درگير دانشگاه ايرانيان است.

جوانفکر: احمدی‌نژاد هیچ‌گاه نگفته اصولگرا نیست

نزديكان احمدي نژاد مي گويند او هنوز در جلسات ولنجك شركت مي كند و داوري، مشاور رسانه اي احمدي نژاد هم چندي پيش گفته بود مشغول فعاليت هاي فرهنگي و درگير دانشگاه ايرانيان است.

از زماني كه احمدي نژاد «پاستور» را تحويل داد و راهي «نارمك» شد حلقه همراهانش هم تنگ تر شده است. احمدي نژاد كه بعد از تحويل دولت دريافته بود ادامه راه «بهار» از بهارستان مي گذرد و شايد راي چهار ميليوني كانديداي رياست جمهوري شان در مجلس دهم جبران شود، به ناچار براي رسيدن به بهارستان بايد غربالگري هرچند ظاهري در حلقه ياران نزديكش اتفاق مي افتاد. ياراني كه حالا اصولگرايان بعد از هشت سال رياست او بر قوه مجريه تازه يك به يك لب به شكايت از حضور آنها گشوده بودند.

به گزارش اعتماد، نخستين گزينه هم اسفنديار دولت نهم و دهم بود. بعد از اين بود كه به تعبير داوود احمدي نژاد، برادر رييس جمهور «احمدي نژاد مشايي را دك كرد» موضوعي كه بسياري معتقد بودند استراتژي انتخاباتي او است تا دوباره حمايت اصولگرايان را به دست بياورد. از همان زمان هم سكوت مشايي آغاز شد سكوتي كه البته او مدعي بود براي انسجام بيشتر احمدي نژادي هاست تا به قول خودش سرنوشت يك جريان به زلف يك نفر گره نخورد. حالا ١١ ماه مانده به انتخابات مجلس، احمدي نژاد و نزديكانش فعاليت هاي انتخاباتي شان را جدي تر آغاز كرده اند، سفرهاي استاني ترتيب مي دهند، به هر مناسبتي بيانيه صادر مي كنند و تشكيلات منسجم رسانه اي طراحي كرده اند اما همچنان خبري از مشايي نيست. گرچه نزديكان احمدي نژاد مي گويند او هنوز در جلسات ولنجك شركت مي كند و داوري، مشاور رسانه اي احمدي نژاد هم چندي پيش گفته بود مشغول فعاليت هاي فرهنگي و درگير دانشگاه ايرانيان است.

براي بررسي اتفاقاتي كه در اردوگاه احمدي نژادي ها رخ مي دهد از علي اكبر جوانفكر، مشاور رسانه اي احمدي نژاد و پاي ثابت جلسات ولنجك در مورد مشايي سوال پرسيدم و اينكه فعاليت هاي فرهنگي او چه حوزه اي را پوشش مي دهد، مشايي كجاست و چرا سكوتش طولاني شده است.گويا او هم ترجيح مي دهد به تبعيت از رييس جمهور متبوعش بيشتر سكوت كند.

مي گويد حتي آخرين باري كه مشايي را ديده به خاطر نمي آورد. او همچنين در مورد جلسات ساختمان ولنجك كه بعد از اتمام رياست جمهوري گعده احمدي نژادي هاست هم پاسخ مي دهد كه ولنجك يك منطقه وسيع جغرافيايي است كه روزانه صدها جلسه در اين منطقه برگزار مي شود. جوانفكر درخواست مصاحبه با «اعتماد» را به شرط كتبي بودن گفت وگو پذيرفت. مصاحبه اي كه در ادامه مي خوانيد حاصل گفت وگوي مكاتبه اي است كه بدون تغيير در سوالات و جواب ها منتشر مي شود.

در حال حاضر آقاي مشايي مشغول چه فعاليتي هستند؟

من سخنگوي ايشان نيستم، لطفا از خودشان بپرسيد.

آخرين باري كه مشايي را ديديد چه زماني بوده است؟

به ياد ندارم.

مشايي در جلسات ولنجك همچنان شركت مي كند؟

ولنجك يك منطقه وسيع جغرافيايي است و احتمالا در هر روز صدها جلسه در منطقه ولنجك تشكيل مي شود. مي توانيد در اين زمينه يك تحقيق ميداني انجام دهيد.

برخي مي گويند كه مشايي مشغول فعاليت هاي فرهنگي است؛ اين فعاليت هاي فرهنگي در چه حيطه اي است و چه حوزه هايي را شامل مي شود؟ دغدغه امروز مشايي چيست؟

پيداست كه شما به كساني كه اين مطالب را براي تان بازگو كرده اند دسترسي داريد، لطفا اطلاعات مورد نيازتان را از همان «برخي» جويا شويد.

مشايي همچنان با احمدي نژاد ديدار دارند؟

بنده همراه ايشان نيستم كه بدانم با چه كساني ملاقات مي كنند.

آيا مشايي در سفرهاي استاني همراه احمدي نژاد است؟

آقاي احمدي نژاد در ٢٠ ماه گذشته به معناي مصطلح در دوران رياست جمهوري شان، به سفر استاني نرفته اند. در تصاوير منتشره از دو، سه استاني كه در اين مدت سفر كرده اند، آقاي مشايي ديده نمي شوند و شما هم مي توانيد به اين عكس ها و فيلم ها نگاهي بيندازيد تا پاسخ سوال تان را پيدا كنيد.

برنامه تيم آقاي احمدي نژاد براي انتخابات مجلس چيست؟

تا به حال نشنيده ام كه آقاي احمدي نژاد تيم داشته باشند. ضمن آنكه ايشان هيچ قصدي براي شركت در انتخابات مجلس ندارند.

گفته مي شود برنامه انتخاباتي احمدي نژاد براي ورود به مجلس برنامه «شبكه اي غيرمتمركز» است. به اين معنا كه به جاي حضور شخص احمدي نژاد يا نزديكان او از استانداران و فرمانداران و... نزديك به اين طيف براي ورود به مجلس استفاده خواهد كرد. صحت و سقم اين موضوع را تاييد مي كنيد؟

لطفا توضيحات بيشتر را از همان كساني مطالبه كنيد كه اين اطلاعات را در اختيار شما گذاشته اند.

در صورت ورود به انتخابات مجلس آيا با ليست مشترك اصولگرايان به عرصه رقابت وارد مي شوند يا به صورت جداگانه ليست مي دهند؟

عرض كردم كه آقاي احمدي نژاد قصد ورود به عرصه انتخابات مجلس را ندارند.

 با توجه به اينكه آقاي احمدي نژاد هميشه تاكيد داشتند اصولگرا نيستند فكر مي كنيد براي انتخابات در ميان اصولگرايان پذيرفته مي شوند؟

دكتر احمدي نژاد هيچگاه نگفته اند كه اصولگرا نيستند، بلكه گفته اند، وارد جريان ها و دسته بندي هاي سياسي از جمله جريان سياسي مدعي اصولگرايي نمي شوند.

 چقدر احتمال ائتلاف نيروهاي آقاي احمدي نژاد با اصولگرايان طيف پايداري وجود دارد؟ آيا پايداري ها هنوز از ايشان حمايت مي كنند؟

مخاطب شما در اين سوال بنده نيستم. براي دريافت پاسخ بايد به همان كساني مراجعه كنيد كه آنها را «پايداري ها» خطاب كرديد.

رابطه آقاي احمدي نژاد با جامعتين چگونه است؟ فكر مي كنيد در صورت ورود به انتخابات طيف احمدي نژاد رهبري جامعتين را مي پذيرند؟

دكتر احمدي نژاد با همه افراد جامعه از جمله جامعتين ارتباط دوستانه و منطقي دارند.

اخبار سیاسی - اعتماد

جدید ترین مطالب سایت