لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جزییات دعوای خونبار دو خانواده در ساوجبلاغ

دعوای 2 خانواده در شب چهارشنبه آخر سال ۹۳ در روستای سرخاب شهرستان ساوجبلاغ با قتل پایان گرفت.  

جزییات دعوای خونبار دو خانواده در ساوجبلاغ

هموطن:

در پی نزاع و درگیری دسته جمعی منجر به قتل فردی به نام "ت- ل" در شب چهارشنبه آخر سال ۹۳ در روستای سرخاب شهرستان ساوجبلاغ، ماموران به انجام تحقیقات از اشخاص شرکت کننده در منازعه و تحقیقات میدانی پرداختند که مشخص گردید درگیری بین  4نفر بوده است و کلیه متهمین را تحت بازجویی قرار دادند که در   نهایت یکی از متهمان به زدن چند ضربه با چوب به سر مقتول اعتراف نمود.

در ادامه با پیگیری وضعیت جسمی یکی ازمتهمین که در بیمارستان تحت درمان بود و پس از بهبود وضعیت جسمانی اش و ترخیص از بیمارستان به طور جداگانه تحت بازجویی قرار گرفت که ابتدا سعی در انکار و کتمان حقیقت داشت اما بعد از چندین مرحله بازجویی لب به اعتراف گشود.

متهم در اعترافتش اذعان داشت : در شب درگیری ابتدا جرو بحث لفظی بین ۲نفر از طرفین نزاع در جلوی درب منزلمان آغاز شد و من به جهت جدا کردن و پا درمیانی جلو رفتم که یکی از طرفین دعوا با چاقو حمله ور شد و در همین حین عمویش هم با چاقو به سمت ما یورش آورد.

وی افزود: در ادامه پدرانشان هم وارد درگیری شدند که عموی یکی از طرفین، پدرم را با چاقو زد، من به سمتش رفته و چاقو را از او گرفتم که دستش زخمی شد و در همین حین یکی از آن دو به سمت من حمله ور شده و دو ضربه چاقو به سینه و گردن من زد که روی زمین افتادم و او نیز بر روی سینه ام نشست و می خواست مرا بکشد اما چاقویی را که از دست عمویش گرفته بودم را در شکمش فرو کرده و او را نقش بر زمین کردم و سپس چند ضربه هم از بغل به پشتش زدم.  

سرتیب دوم ستاد پاسدار کامرانی صالح فرمانده انتظامی استان البرز درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: نظریه پزشکی قانونی  علت فوت را ضربات متعدد چاقو تعیین کرده است. 

جدید ترین مطالب سایت