لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مسجدجامعی و کودک خیابانی

در جريان اين بازديد در کوچه هاي کن کودک کاري که مشغول جمع اوري مواد بازيافتي بود با مسجد جامعي برخورد کرد. به روايت عکس ها رئيس شوراي شهر براي لحظاتي با وي گفتگو کرده است

هموطن: در جريان تهرانگردي  رئيس شوراي شهر تهران وي با کودک کاري که مشغول جمع آوري مواد بازيافتي بود برخورد کرد و براي لحظاتي با وي گفتگو کرد.

مسجدجامعی و کودک خیابانی

احمد مسجدجامعي رئيس شوراي اسلامي شهر تهران در ادامه تهران گردي هاي خود، صبح روز جمعه از بافت هاي تاريخي و فرهنگي منطقه 5 بازديد کرد. پژمان پشم چي زاده شهردار منطقه 5 و همچنين برخي از مديران ميراث فرهنگي و اعضاي شوراياري هاي محله کن،رئيس شوراي شهر تهران را در اين بازديد همراهي کردند.

رئيس شوراي شهر تهران در ابتدا از محله کن و باغات آن بازديد کرد که در ادامه بازديدي را از قديمي ترين چنار تهران داشت و در ادامه در کوچه باغ هاي کن بازديدي را داشت و از آخرين وضعيت باغات اين محله مطلع شد. در جريان اين بازديد در کوچه هاي کن کودک کاري که مشغول جمع اوري مواد بازيافتي بود با مسجد جامعي برخورد کرد. به روايت عکس ها رئيس شوراي شهر براي لحظاتي با وي گفتگو کرده است.

مسجدجامعی و کودک خیابانی

مسجدجامعی و کودک خیابانی

مسجدجامعی و کودک خیابانی

رئيس شوراي شهر تهران سپس با آستان امامزاده شعيب در محله کن رفت و با اشاره به فعاليت يکي از قهوه خانه ها در حريم امامزاده گفت، فعاليت اين قهوه خانه بايد با هماهنگي شهرداري متوقف شود چرا که بايد احترام امامزاده حفظ شود.

منیع خبر: ایسنا

جدید ترین مطالب سایت