فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گوشی شرکت آمازون را دیده اید؟

کیندل آمازون را می توان به عنوان تبلتی ساده و پرکاربرد دانست، این وسیله که از جوهر الکترونیکی برای صفحه نمایش خود استفاده می کند به عنوان بهترین کتاب خوان موجود در جهان شناخته می شود و تاکنون به فروش خوبی دست یافته است. 

گروه فناوری اطلاعات؛ بازارخبر کیندل آمازون را می توان به عنوان تبلتی ساده و پرکاربرد دانست، این وسیله که از جوهر الکترونیکی برای صفحه نمایش خود استفاده می کند به عنوان بهترین کتاب خوان موجود در جهان شناخته می شود و تاکنون به فروش خوبی دست یافته است. 

اگر شرکت آمازون بتواند ویژگی های خاص و منحصر به فرد جدیدی را در گوشی خود نیز قرار دهد مطمینا در این زمینه به فروش خوبی دست خواهد یافت.

این تصویر که به تازگی از این تلفن همراه منتشر شده است بسیاری از شایعات قلی را تایید می کند. جالب ترین ویژگی این تلفن همراه که پیشتر به عنوان یک شایع اعلام شده بود، وجود 6 عدد دوربین برای تصویر برداری سه بعدی و همچنین ایجاد امکان تشخیص حرکت و دستورات دستی است. 

از قسمت های دیگر این دستگاه می توان به وجود بدنه پشتی شیشه ای و همچنین قاب دوری پلاستیکی اشاره کرد. تا زمان رونمایی رسمی این تلفن همراه هنوز یک ماه زمان باقی مانده است، به همین دلیل ظاهر این دستگاه ممکن تا آن موقع دچار تغییرات زیادی شود.

گوشی شرکت آمازون را دیده اید؟

جدید ترین مطالب سایت