فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افزایش تولیدات داخلی با ممنوعیت واردات کیف و کفش

تولید کنندگان کیف و کفش می گویند: مهمترین نکته در تولید کیف و کفش داخلی ، کنترل واردات، تامین مواد اولیه و در نظر گرفتن تسهیلات مالی و مالیاتی برای صنعت اشتغال زا است، تا کفش با کیفیت و قیمت مناسب تولید شود.

افزایش تولیدات داخلی با ممنوعیت واردات کیف و کفش

صدو هفتادو پنج  تا دویست میلیون انواع کفش در کشور تولید میشود و این در حالی است که ایران از لحاظ رتبه تولید کفش در گروه  یازدهم و از لحاظ مصرف در رتبه شانزدهم  قرار دارد.

تولیدکنندگان همچنین می گویند: حمایت از تولید داخلی موضوع مهمی است اما باید به تولید جنس با کیفیت و قیمت مناسب نیز توجه کرد. آنان همچنین توقعی که از دولت دارند این است که دولت بتواند بستر مناسب تری برای تسهیل در صادرات محصولات ایرانی بوجود آورد چون باعث می شود ما تولیدکنندگان هر چه قدر افزایش تولید داشته باشیم ، محصولات با قیمت کمتری تولید شود و از طرفی دیگر مردم ما می توانند از این محصول ایرانی با قیمت مناسب تری استفاده کنند.

خردمند، رئیس اتحادیه سراچان  درباره قیمتهای متفاوت کیف و کفش می گوید: تولید کننده یک مزدی برای تولید خودش دارد، یک مزدی برای کارگر و یک مزدی برای کارگاه دارد که وقتی اینها را سرهم می کند یک قیمت تمام شده است که این قیمت با یک سودی عرضه می شود و با سرقفلی زیاد که اگر اینها خواسته باشند اجحاف بکنند  هم ما و هم تعزیرات جلوگیری می کند.

هموطن

 

جدید ترین مطالب سایت