فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

نوزاد ۲ ماه پس از مرگ مادر به دنیا آمد!

پزشکان مادری که مرگ مغزی شده بود را دو ماه زنده نگه داشتند تا نوزاد متولد شود. کارلا پِرز به دلیل خونریزی شدید از دنیا رفت ولی به مدت ۵۴ روز پس از آن نیز زنده نگه داشته شد.

به نقل از میرر نوشت: نیم کره چپ این زن از فعالیت ایستاده بود، اما پزشکان موفق شدند نزدیک به دو ماه او را زنده نگه دارند تا تولدی از جنس معجزه صورت گیرد! کارلا تنها 22 سال داشت و فرزند دوم خود را باردار بود، اما به علت خونریزی شدید در خانه خود در نبراسکا جان خود را از دست داد.

نوزاد ۲ ماه پس از مرگ مادر به دنیا آمد!

پزشکان مرگ مغزی او را تایید کردند. اما پس از دو ماه تلاش پزشکان، سرانجام نوزاد او به نام Angel (در لغت به معنای فرشته) پا به جهان گشود. نوزاد با یک عمل سزارین و با شرایطی مناسب متولد شد.

نوزاد ۲ ماه پس از مرگ مادر به دنیا آمد!

سو کورث معاون رئیس بیمارستان زنان متودیست می گوید: «تیم پزشکی ما کار خیلی بزرگی کرد. کاری که ما انجام دادیم را در گذشته سابقه چندانی نداشت. مرگ کارلا خیلی سخت بود، اما میراثی که او به جای گذاشت واقعا درخور توجه است.» دکتر اندرو رابرتسن نیز می گوید: «ما باید تصمیم خیلی سختی می گرفتیم. حال فرزند کالا خوب است و در آن موقع سن بارداری آن خیلی پایین بود و نمی شد زایمان صورت گیرد.»

نوزاد ۲ ماه پس از مرگ مادر به دنیا آمد!

شرایط کلی این پسر کوچک خوب و تابث است و مشکلی خاصی ندارد. دکتر تاد لووگرن متخصص بیمارستان می گوید: «در کتاب ها چیزی در مورد تامین مراقبت های پزشکی در چنین شرایطی نیامده است. مقامات مرتبط نیز اعلام کرده اند که کارلا مهربان کبد، هر دو کلیه و قلبش را نیز قبل از مرگ اهدا کرده است.

هموطن

 

جدید ترین مطالب سایت