فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

راهنمای گام به گام خانمها در سکس

در این قسمت یاد خواهید گرفت که چگونه شوهرتان را به طرز باور نکردنی از سر تا پا غرق شادی و هیجان کنید . هدف از این آموزش بدست آوردن مهارت و دانش احیای زندگی سکسی و تقویت تحریک کنندگی شما می باشد 

 راهنمای گام به گام خانمها در سکس

مرحله اول:  چگونه مردتان را تحریک کنید خواهید دانست که چگونه او را برای هیجانی پی پایان آماده کنید.

مرحله دوم: تکنیکهائی برای دستان شما یاد می گیرید که چگونه قسمتهای تحریک پذیر بدن او را نوازش کنید یا ماساژ دهید.

مرحله سوم: نکات ارضای زبانی فراگیری سه تکنیک زبانی که لذت بردن او را تضمین خواهد کرد.

مرحله چهارم: وقتی که او نمی تواند درست عمل کند، چکار باید کرد توصیه هائی برای احیای سکس، وقتی که همه چیز در حال خراب شدن است.

مرحله اول: چگونه مردتان را تحریک کنید

در این قسمت یاد خواهید گرفت که چگونه شوهرتان را به طرز باور نکردنی از سر تا پا غرق

شادی و هیجان کنید . هدف از این آموزش بدست آوردن مهارت و دانش احیای زندگی سکسی و تقویت تحریک کنندگی شما می باشد . این مرحله به چگونگی تحریک نمودن مردتان اختصاص دارد. بله، می دانم . شاید بگوئید این وظیفۀ خود اوست! خوب، بله، اگر شما فکر می کنید که در یک رابطه سکسی، هر شخص مسئول تحریک شدن خودش می باشد، حق با شماست. اما من فکر می کنم طرفین چنین رابطه ای موظفند برای تحریک یکدیگر نیز تلاش کنند. به نظر کار ساده ای میرسد، اما حقیقت این است که در عمل هر کسی متفاوت از دیگران تحریک میشود. وقتی شما واقعاً امیال منحصر بفرد یکدیگر را بشناسید، حقیقتاً از با هم بودن در تختخواب لذت خواهید برد. به من اعتماد کنید!

کشف امیال یک مرد: یکی از اولین مراحل در ارضای یک مرد، مرحله ”برانگیختگی“ می باشد. اسم این مرحله را می گذاریم ”شروع تحریک مرد “. برای اینکه همان زن دلربائی باشید که هیچ مردی نمی تواند در برابرش مقاومت کند، من پیشنهاد می کنم که در مورد آنچه باعث تحریکش می گردد با وی صحبت کنید. تنها از این راه است که می توانید بفهمید چه چیزی هر دوی شما را برای سکس آماده می کند. برای مثال، زوجی برای مشاوره نزد من آمدند که طرز معاشقه مورد نظر آنها با یکدیگر فرق داشت – مرد همیشه از زنش می خواست که از ”حرفهای زشت “ و تحریک کننده در مورد او استفاده کند، در حالیکه زن همیشه از شوهرش می خواست پشتش را ماساژ دهد . تا وقتی که این دو توانستند یاد بگیرند که چگونه با شیوه های متفاوت تحریک یکدیگر کنار بیایند، روزهای سختی را

پشت سر گذاشتند . اما همینکه آنها این حقیقت پذیرفتند که هر یک نوع متفاوتی از معاشقه را دوست دارند، یاد گرفتند که چگونه از ترکیب هر دو تکنیک در مورد همسرشان استفاده کنند . حالا دیگر آنها معمولاً با ماساژ پشت شروع می کنند، و سپس وقتی که به اتاق خواب می روند، زن شروع می کند به گفتن کلمات زشت و در عین حال خوشایندی که مورد تقاضای شوهرش است. آماده اید که بفهمید چگونه مردتان را سر حال کنید؟ ابتدا در فرم معاشقه که در زیر آمده است، جاهای خالی را پر کنید، و سپس چک لیست تحریک را تکمیل کنید . چک لیست نام روشی است که من بعنوان یک سکسولوژیست بکار می برم تا اعمالی که برای بهبود ارضای جنسی یک زوج لازم است، تعیین گردد. از شوهرتان بخواهید که پنج دقیقه وقت بگذارد و چک لیست زیر را پر کند یا اینکه می توانید از آن بعنوان یک تمرین سرگرم کننده که با هم انجامش می دهید استفاده کنید (مثلاً در هنگام صرف چای بعد از شام، اما نه در تختخواب ). هدف ما این است که دیدگاه روشنی از آنچه که برای تحریک کردن او باید انجام دهید و آنچه نباید انجام دهید، بدست آوریم . بدین ترتیب شانس این را خواهید داشت که چیزهائی که مردتان دوست دارد و آنچه که باعث تحریک وی می گردد را بفهمید.

فرم معاشقه:آماده اید آنچه را که مردتان در معاشقه و قبل از آن دوست دارد، بدانید؟ از او بخواهید جاهای خالی را پر کند یا اینکه هر جمله را با صدای بلند بخوانید و از او بخواهید آنرا تکمیل کند . ممکن است از پاسخهای او شگفت زده شوید، اما قطعاً تفریح خوبی برایتان خواهد بود! 1- جائی که دوست دارم همسرم آنجا را ببوسد: .......................

2- آواز یا موسیقی که واقعاً مرا سر حال می کند: .........................

3- وقتی همسرم ......................... می پوشد نمیتوانم چشم از او بردارم.

4- سکسی ترین قسمت بدن همسرم: ............................

5- شاید مسخره بنظر برسد، اما وقتی همسرم ........................ ، من از شدت تحریک دیوانه میشوم!

چک لیست تحریک: حالا که تصمیم دارید اولویتهای سکس خود را با یکدیگر در میان بگذارید، از شوهرتان بخواهید قسمتهای مربوط به خود را علامت بزند. گزینه های زیر مرا برای سکس سرحال می کند: ...... در آغوش گرفتن همسرم ...... رقصیدن با همسرم ...... گذراندن یک غروب عاشقانه با همسرم ...... ارتباط با همسرم بروش غیر سکسی (آشپزی با یکدیگر، گفتگو، با هم قدم زدن، و غیره.) ...... اینکه بدانم همسرم حال و حوصلۀ معاشقه دارد.

...... وقتی همسرم بدن مرا می بوسد (شانه ها، گردن، شکم، و غیره.) ...... فقط فکر اینکه با همسرم در تختخواب باشم. ...... دیدن اینکه همسرم یک زیرپوش زنانه پوشیده است.

...... ماساژ دادن بدن همسرم ...... اینکه همسرم پشت مرا ماساژ دهد

...... لخت دیدن همسرم ...... حمام کردن با همسرم

...... گفتن امیال سکسی ام به او ...... دیدن مجلات سکسی

...... تماشای فیلمهای تحریک کننده یا سکسی ...... رفتن به کلوپهای رقص

...... شرکت کردن در یک سکس تلفنی ...... اینکه ببینم همسرم تحریک شده، هیجان زده یا هوسی است ...... احساس کردن بدن همسرم در کنار خود

...... شنیدن ”کلمات زشت“ از جانب همسرم ...... بوسیدن همسرم

...... لمس کردن سینه های همسرم ...... لمس کردن آلت تناسلی همسرم

...... لمس شدن یا تحریک شدن آلتم توسط دست همسرم

...... لمس شدن یا تحریک شدن آلتم توسط دهان همسرم

...... تقریباً همه چیز

راهنمای گام به گام خانمها در سکس

آزمایش ایده های جدید

همانطور که می بینید، این لیست می تواند بی پایان باشد، زیرا ظرفیت انسان برای لذت و تحریک به گستردگی تخیل شماست و تارهای عصبی شما ! تعجبی ندارد که اغلب مشکل است امیال شوهرتان را حدس بزنید . اما وقتی چک لیستی داشته باشید که موارد تحریک شدن او را بیان می کند، می توانید تصمیم بگیرید که بعنوان یک همسر چگونه رفتار کنید . شما حتی ممکن است بخواهید برخی از موارد چک لیست را که او علامت نزده است و شما نیز تا بحال انجامش نداده اید، امتحان کنید . برای مثال، اگر تماشای فیلم سکسی او را تحریک می کند، شما می توانید فیلمهائی را انتخاب کنید که برای هر دوی شما تحریک کننده باشد.

تکالیفی برای شبهای پر حرارت

این هفته کمی وقت بگذارید تا لیست تمایلات تحریک کننده شوهرتان را تهیه کنید . در مورد

آنها گفتگوی باز و صریحی با یکدیگر ترتیب دهید، و وقتی که به تمام اسرار برانگیختگی او که در لیست به آنها اشاره کرده پی بردید، هر یک از آنها را روی یک تکه کاغذ بنویسید و در یک کوزه یا جعبه بیندازید تا وقتی که هر دو سر حال هستید قرعه کشی کنید . مرحله بعدی در این درس بسیار ساده است . یا دو تا قرعه از جعبه انتخاب کنید یا براحتی به لیست خود نگاه کنید تا تصمیم بگیرید کدام جفت از آنها را دوست دارید که در طی روزهای آینده امتحان کنید.

اگر می خواهید که در این درس یک گام جلوتر بروید، مجدداً سراغ فرم و چک لیست فوق

بروید. فقط این بار تمایلات خودتان را در نظر بگیرید نه شوهرتان . مهم نیست که کدام حرکت شما را سر ذوق می آورد، اولین گام در ارضای سکسی این است که آنچه از شوهرتان می خواهید به او بگوئید. این شاید فقط آن چیزی باشد که شما بعنوان یک همسر نیاز دارید تا رؤیاهایتان را جامه عمل بپوشانید!

مرحله دوم: تکنيکهائي براي دستان شما

این درس نیز مانند درس قبلی (نکات تحریک شوهرتان )، قصد دارد شما را به جاهای جدید و

قلل مرتفع تر لذت ببرد، که راز آن در سر انگشتان شماست . بله، دستها یکی از مهمترین راههای گفتن ”من دوستت دارم (یا حشری هستم )“ می باشد. بعلاوه، دانستن اینکه چه کارهائی باید با دستانتان در تختخواب انجام دهید، نه تنها می تواند لذت شوهرتان را صد چندان کند، بلکه معاشقه را برای شما آسان تر و لذت بخش تر خواهد نمود.

بیائید نگاهی بیندازیم به سه نوع لمس کردن با دست : نوازش، ماساژ و مشکل تر از همه، جلق زدن. هر چند این تکنیکها معمولاً هر دوی شما را برای سکس سر حال می کند، اما هیچ یک در رسیدن به ارگاسم هدف اصلی نیستند . بلکه اینها روشهائی حسی هستند برای ایجاد احساسی خوب و تبدیل معاشقه به یک تجربه دل انگیز و پر حرارت برای هر دوی شما . در حقیقت، وقتی مراجعین بنده، می گویند که توانائی شان را برای ارتباطی واقعی با یکدیگر از دست داده اند، من تمریناتی را توصیه می کنم که به آنها اجازه میدهد آرامتر باشند، نفس بکشند و فقط پوست یکدیگر را در تمام قسمتها لمس کنند . این روشی است شگفت انگیز برای برقراری ارتباط با اعماق وجود یکدیگر، بدون اینکه تحت فشار اعمال جنسی قرار بگیریم . من متوجه شدم که زوجها معمولاً با ماساژ احساسات عاشقانه، یا عشق واقعی شان را نسبت به یکدیگر برمی انگیزند و پس از آن می توانند شهوت یکدیگر را تحریک کنند، حتی گاهی تا ده دقیقه بعد از آن.

دستانتان را بکار بیندازید

در این قسمت سه تا از بهترین توصیه های من برای خلق یک شام گاه واقعاً پر احساس با

همسرتان را می خوانید . هر سه این درسها را با یکدیگر تمرین کنید تا روحی تازه در کالبد زندگی سکسی تان دمیده شود.

تمرين اول : مالش پشت

به شوهر عزیزتان قول بدهید که در این هفته یک شب برایش این کار را انجام می دهید . این

تکنیک را می توانید با حرکات ساده ای انجام دهید، مثلاً لغزاندن دستتان روی پوست، فشردن شانه ها (برای رفع خستگی) و قلغلک دادن ملایم . روش خوب دیگر این است که بازی دوران بچگی خود را تکرار کنید که در آن عباراتی را با انگشتتان روی پشت او می نویسید، مثل ”دوستت دارم “، و از او بخواهید که بگوید چه نوشته اید . و بالاخره، مطمئن شوید که به ملایمت و مهربانی همسرتان را نوازش کرده اید؛ قبل از اینکه به تختخواب بروید، صورتش را نوازش کنید، در حالیکه با هم تلویزیون تماشا می کنید، بازویش را مالش دهید . چنین نوازشهائی، روشی عالی است که به شوهرتان بفهمانید که چقدر به وی علاقمند هستید . همچنین تفکر او را نسبت به دستان شما و آنچه که می توانید با آنها انجام دهید، عوض خواهد کرد.

تمرين دوم : ماساژ احساسی

این هفته می توانید شبی بیاد ماندنی را بهمراه شوهرتان با تماس غیر جنسی بگذرانید . در

حقیقت، بعضی وقتها سکسی نبودن، آنقدر امیال اروتیکی ایجاد می کند که بعداً وقتی برای سکس آماده شدید، می تواند آتش آنرا شعله ور کند . از این تکنیک استفاده کنید : ابتدا یک جو آرامش بخش ایجاد کنید، استفاده از شمع در اطراف اتاق، یک موزیک ملایم و کمی خوشبو کنندۀ هوا، می تواند تأثیر فوق ا لعاده ای داشته باشد . همچنین می توانید روغن ماساژ با عطر وانیل یا اسطو خودوس بخرید. البته اهمیتی چندانی ندارد که چه چیزهائی را انتخاب می کنید؛ فراموش نکنید که اصل قضیه خود شما هستید. وقتی که صحنه آرائی فریبندۀ شما کامل شد، از او بخواهید یک دوش بگیرد تا ریلکس شود و سپس روی تخت بخوابد . کف زمین هم خوب است، بطوریکه یک حوله نرم زیرش قرار داشته باشد و چند بالش زیر پاها و سرش قرار داشته باشد . کمی روغن کف دست خود بریزید و با ملایمت به تمام بدنش بمالید . در این حالت احساس می کنید انرژی شما به او نفوذ می کند . کمکش کنید 

عمیق نفس بکشد و بگذارید نوازش آرامش بخش و عاشقانه شما را ذره ذره تجربه کند.

تمرین سوم : جلق زدن با دست

اگر چیزی وجود داشته باشد که مردان عاشق آن باشند اما زنها اغلب از آن خجالت می کشند، همین کار است . دوست دارید که یکبار و برای همیشه یک تکنیک مطمئن در این زمینه را یاد بگیرید؟ راز موفقیت در جلق زدن با دست بسیار ساده است : از مردتان بخواهید که به شما نشان دهد چگونه خود ارضائی (یا استمناء) انجام میدهد؛ سپس عین حرکات او را تقلید کنید . یا اگر یکی از شما راحت نیست که او را در حین استمناء نگاه کنید، از او بخواهید دستهای شما را هدایت کند . نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که تکنیکهای تحریک کردن برای هر کسی متفاوت است و بعضی از مردها الگو یا روش سکسی شخصی دارند که فقط مختص خودشان است . برای مثال، یک مرد ممکن است از حرکت بالا و پایین رفتن دست که بصورت حلقه ای دور آلتش باشد لذت ببرد . اما مرد دیگری ممکن است حرکت لغزشی را که با دستی خمیده صورت می گیرد ترجیح دهد . البته، آن کاری که او برای خودش انجام میدهد ممکن است دقیقاً همان چیزی نباشد که او می خواهد شما برایش انجام دهید، بنابراین نترسید که از او بپرسید دقیقاً چه کاری را دوست دارد. در نهایت همه چیز به سلیقه منحصر بفرد او و آنچه که او را به واکنش نسبت به نوازش شما وامیدارد بستگی خواهد داشت . خیلی رک و پوست کنده بگویم، اغلب مردها این روش تحریک جنسی را بهترین روش می دانند، مگر آنهائی که نسبت به تماس دستان یک زن با آلتشان خیلی وسواسی یا ترسو باشند . اما این حرکت برای زنها نیز دارای مزایائی است، به سه دلیل : اول اینکه نسبت به دیگر تکنیکهای مرسوم که بکار می برید انرژی کمتری از شما می گیرد . همچنین بر خلاف آنچه که ممکن است فکر کنید، تحریک دستی یک شریک مرد و اینکه او فقط ”دریافت کننده“ باشد، عنان اختیار را کاملاً در دست زن قرار می دهد و مرد می تواند ریلکس باشد . این حرکتی است که تمام مسئولیت آن بعهده شماست . و زنهای زیادی واقعاً از انجام چنین کاری تحریک می شوند، که دلیل خوبی برای انجام دادن آن نیز محسوب می گردد. آخرین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که، مانند تمامی دیگر فعالیتهای جنسی، تمرین کردن می تواند به شما کمک شایانی بکند . بنابراین اگر خیلی خجالت می کشید که این عمل را روی یک مدل زنده انجام دهید (و قطعاً شما در این احساس تنها نیستید )، می توانید روی خیار یا موز این کار را انجام دهید . بزودی مهارت شما زیاد می شود، و باور کنید یا نه، ناگهان به هدیه ای تبدیل خواهد شد که دوست دارید به شوهرتان اهداء کنید . فقط یادتان باشد، کلید موفقیت سکس دستی این است که از شوهرتان بپرسید چه کاری را دوست دارد، همان کار را بکنید و منتظر نتایج رضایت بخش آن باشید.

مرحله سوم : نکات ارضاي زباني

در اولین مراحل از این کارگاه آموزشی، ما از مرحله تحریک احساسی به مرحله ارضای دستی شوهرتان رفتیم . اما اگر چیزی وجود داشته باشد که مردها مصرانه خواهان آن باشند، آن چیزی جز تحریک زبانی نیست. و امروز شما سه تکنیک ساده یاد می گیرید که لذت را برای همسرتان به ارمغان خواهد آورد و اعتماد بنفس شما را در تختخواب بالا خواهد برد.

دهان به دهان

لذت زبانی به دو روش کاملاً متمایز ایجاد می گردد : بدیهی است که اولین آن ”بوسیدن“ است. ای کاش مدرسه ای غیر از این مدارس ما وجود داشت که به زنان و مردان یاد می داد چگونه خوب یکدیگر را ببوسند، زیرا این عمل شروع فرآیند سکس است . بوسیدن سبب نزدیکی بیشتر زوج شده، و تماس چشمی مستقیم و اشتراک نفس ها را امکان پذیر می سازد، ارتباطی کاملاً طبیعی که برای معاشقه ضروری است. اگر چه، مراجعین خانم من همیشه گزارش می کنند که بوسیدن چیزی است که در معاشقه آنها گم شده است . بهتر است شما این کار را شروع کنید تا آتش احساس او و خودتان را شعله ور سازید . اگر شوهرتان از بوسیدن صمیمی طفره می رود، این شاید دال بر آن باشد که او نسبت به نزدیک شدن به شما مردد است یا اینکه به اندازه کافی صمیمیت بین خودش و شما احساس نمی کند . به او اطمینان دهید که شما می توانید آنچه که در بوسیدن دوست دارید یا دوست ندارید را با هم مطرح کنید، مخصوصاً اگر تمریناتی برای انجام دادن دارید یا فیلمی در اختیار دارید که تماشای آن شما را راهنمائی می کند . برای مثال، میتوانید اطراف دهان شوهرتان را لیس بزنید یا زبانتان را داخل دهانش کنید تا با زبان او تماس پیدا کند. هر دوی این حرکات می تواند شدیداً تحریک کننده باشد. سکس زبانی به سادگی انجام می گیرد دومین روش انجام ارضای زبانی برای همسرتان نیز کاملاً روشن است اما اغلب ساده نیست :

سکس زبانی . خیلی از زنها حتی از عبارت سکس زبانی وحشت دارند . چرا؟ مراجعین من اغلب به من می گویند که می ترسند در هنگام انجام این عمل احساس خفگی به آنها دست دهد، یا می ترسند که اشتباه آنرا انجام دهند یا اینکه نمی دانند او واقعاً از کاری که می کنند خوشش می آید یا نه . بنابراین یکی از متداول ترین سؤالها در این زمینه این است که ”آیا حتماً باید آنرا داخل دهانم بکنم؟“ . حتی اگر شما از دست این نگرانی ها خلاص نشوید، می توانید از امروز در سکس زبانی با مهارت کامل عمل کنید. چگونه؟ با تکنیکهائی مثل این:

به کارهای تمرینی بپردازید

همانند درس قبلی در مورد کارهائی که با دستتان انجام می دهید، راز سکس زبانی هم این است که به سادگی از شوهرتان بپرسید که چه چیزی را دوست دارد . اگر با انجام سکس زبانی برای همسرتان احساس راحتی نمی کنید، وقت آن است که از او بپرسید چه چیزی را دوست دارد و چه چیزی را دوست ندارد . اگر بیرون از اتاق خواب احساس راحتی بیشتری می کنید این گفتگو را در خارج از آن ترتیب دهید . وقتی که یک سری ایده در این زمینه بدست آوردید، این تمرین را انجام دهید: یک موز تر و تازه (که خیلی رسیده نباشد) بردارید و پوستش را بکنید . جائی برای نشستن پیدا کنید که بتوانید در آنجا تنها و ریلکس باشید و مهارتهای زبانی خود را روی این میوه تمرین کنید . وقتی با تمرین خصوصی، جرأت و اعتماد بنفس لازم را بدست آوردید، ممکن است بخواهید این تمرینات را در حضور همسرتان هم انجام دهید و از او کمک بگیرید . او را تشویق کنید که به شما بگوید دوست دارد اینکار را سریعتر، آرامتر، یا در کدام قسمت انجام دهید . با استفاده از یک شیء تمرینی، ترس شما از انجام واقعی این عمل از بین خواهد رفت و اعتماد بنفس لازم برای ارضای شوهرتان را از این طریق بدست خواهید آورد که منجر به ارضاء و موفقیت هر دوی شما در سکس خواهد شد.

مشکل بدمزه بودن

اگر فرو بردن آلت شوهرتان در دهان، برایتان خوش آیند نیست، چرا در ابتدا از تمیز بودن وی

اطمینان حاصل نمی کنید؟ می توانید با هم به حمام بروید و یا یک دوش با هم بگیرید که هم خیلی رمانتیک است و هم شما را از تمیز بودن آلت وی مطمئن می کند . بعد اگر واقعاً می خواهید آنچه در دهانتان می برید خوشمزه باشد، او را به پشت بخوابانید و از روغنهای سکسی قابل خوردن، شربتهای شیرین و یا خامۀ زده شده روی قسمتهائی که با دهانتان در تماس است استفاده کنید . استفاده از هر یک از این موارد، روشی عالی برای مزه دار کردن معاشقه و رسیدن به نتایج خوشمزه تر می باشد.

تکنیکهای خود را تغییر دهید

وقتی که با انجام سکس زبانی راحت شدید، ممکن است بخواهید که روشهای جدید و مهیجی را بکار بگیرید تا واقعاً به همسرتان لذت بدهید. روشهای مختلف زیادی را برای ارضای زبانی یک مرد وجود دارد که برخی از این روشها که مورد علاقه من نیز هست عبارتند از : ”هام کردن “ که شما صدای ”هام“ در آورده و در حالیکه مک می زنید ایجاد لرزش نیز می کنید؛ ”چای کیسه ای “ که شما در آن برای تحریک بیشتر، بیضه ها را مک می زنید؛ و تحریک همراه با لرزش قسمت پائینی زیر سر آلت، که مکیدن سریع و مکرر آن خیلی خوب جواب می دهد. باور کنید!

تکالیف داغ داغ برای امشب

برای تست مهارتهای جدیدی که آموخته اید آماده هستید؟ با استفاده از تکنیکهائی که ذکر آن رفت، شوهرتان را شگفت زده کنید . و همینطور که این تکنیکها را بکار می برید حواستان باشد که کدامیک از آنها بهتر جواب می دهد . دیدن پیشرفتتان بعنوان یک عاشق، به شما کمک می کند تا سکسی تر باشید، احترام جنسی شما افزایش یابد و حتی تمایلات سکسی خودتان نیز آشکار گردد . از چاشنی شکلاتی تا تکنیکهای لیسیدن، انتخاب با شماست، اما یک چیز را به خاطر داشته باشید : او بهر حال قطعاً عاشق این کارهای شما خواهد شد!

مرحله چهارم: وقتی که او نمی تواند درست عمل کند، چکار باید کرد

برای مرحله پایانی آماده هستید؟ تا اینجه سه اصل مهم را در لذت دادن به همسرتان با هم

مرور کردیم : تحریک کردن او، ارضای او با دستانتان و استفاده از فوت و فنهای سکس زبانی . این درس در مورد اصلی ترین رویداد است: یعنی سکس. قابل درک است که برخی از مردان در این قسمت شدیداً مشکل دارند، که یا انزال زودرس می باشد یا عدم نعوظ آلت . این سه تکنیک، بهترین روشهای شما برای بازگشت به سکس است وقتی که داخل اتاق خواب همه چیز در حال خراب شدن است. آیا این برای همه مردها اتفاق می افتد؟

بیانتان را تغییر دهید

سؤالی که به کرات از مردان دریافت می کنم این است که چگونه کنترلشان را در حین عملیات جنسی با همسرشان بهبود بخشند . عبارت ”انزال زودرس“ کم کم دارد منسوخ میشود که من از این بابت بسیار خوشحالم . در مشاوره با مردانی که با این مشکل دست به گریبان هستند، من عموماً متوجه این موضوع شدم که اگر آنها یاد بگیرند که چگونه در مورد از کار افتادگی های جنسی شان مانند یک امر قابل کنترل و موقتی صحبت کنند، می توانند یاد بگیرند که چگونه بر آن غلبه کنند . برای مثال، وقتی که یک مرد ۴۰ ساله می گوید که ”انزال زودرس “ دارد من پاسخ می دهم، ”زودرس برای چی یا کی؟ منظورتان این است که برای خانمتان خیلی سریع تخلیه می شوید، یا اینکه دوست دارید بتوانید بیشتر طولش بدهید؟ “ نیاز به گفتن نیست که موقع صحبت کردن درباره چنین موضوعی با شوهرتان، خیلی مهم است که از بیانی استفاده کنید که به او قدرت می دهد.

انزال سریع

تمرینی وجود دارد که بایستی به تمام کسانی که از مشکل متداول به ارگاسم رسیدن شوهر در حالیکه آنها تازه گرم شده اند رنج می برند، کمک کند . گام اول این است که اطمینان حاصل کنید به اندازه کافی در ناحیه کلیتوریس (چوچوله) تحریک و لمس شده باشید . خوشبختانه بدین ترتیب شما به یک حالت ارگاسمی خواهید رسید قبل از اینکه او ارگاسم شود . می دانم که ممکن است کمی عجیب باشد، اما چون برای زنها رسیدن به چندین ارگاسم امکانپذیر است، من همیشه به مراجعینم می گویم که اگر شما به اولین ارگاسم دستی یا زبانی خود برسید، این امر مشکل بالقوه همسرتان را در اینکه نمی تواند شما در دخول آلت به ارگاسم برساند، به حداقل خواهد رساند. مرحله دوم وقتی شروع می شود که او احساسی مانند آن دارد که میخواهد بیاید و هنوز هیچ یک از شما آمادگی خاتمه معاشقه را ندارید . اگر این اتفاق افتاد، از او بخواهید دیگر داخل واژن شما هیچ حرکتی نکند . سپس با دست یا یکی دو انگشت خود حلقه ای دور آلتش در قسمت انتهائی پایۀ آن تشکیل دهید و برای ده ثانیه آنرا نگهدارید . وقتی آبها از آسیاب افتاد، می توانید به آمیزش خود ادامه دهید . این کار در اکثر موارد از انزال سریع او جلوگیری می کند، اما گاهاً لازم است که یک مرد این کار را تمرین کند تا نتیجه بگیرد.

مشکل راست نشدن آلت و راههای مقابله با آن

قرصهاي ویاگرا که برای جلوگیری از راست نشدن تجویز می شود، روش بسیار خوبی است، اگر شما و همسرتان با مطرح کردن مشکلتان با پزشک (معمولاً اورولوژیست ) و خرید قرصهای اغلب گران قیمت ویاگرا مشکلی نداشته باشید . این روش جواب می دهد ! بر خلاف بحثی که بر سر سلامت استفاده از این قرصها در جریان است، اگر شما از نیتروگلیسیرین استفاده نمی کنید یا پزشک شما را از مصرف ویاگرا منع نکرده باشد، روش بسیار خ وبی برای درمان عدم نعوظ آلت می باشد . این قرصها داروی تقویت قوای جنسی نیستند، با این وجود، همسرتان حتماً باید با اورولوژیست خود در مورد بقاعده بودن یا نبودن سطوح فیزیولوژیکی بدنش مشورت کند . حتی برخی داروها می تواند بر راست شدن آلت تأثیر منفی بگذارد.

راست نگهداشتن آلت

اگر شما و همسرتان با راست نگهداشتن آلت مشکل دارید، می توانید از تکنیک فشار دادن در قسمت انتهائی پایه آلت استفاده کنید (مانند روشی که برای جلوگیری از انزال سریع در بالا تشریح شد). با استفاده از این روش جریان خون در جائی که می خواهید یعنی آلت حفظ خواهد شد . کار دیگری که می توانید بکنید این است که یک حلقه دور پایه آلت شق شدۀ وی قرار دهید . این حلقه باید دارای چفت یا گره ای باشد تا بتوان آنرا براحتی در محل خود قرار داد و یا آزاد کرد . وقتی هر دوی شما آمادۀ به ارگاسم رسیدن وی هستید، چفت حلقه را آ زاد یا گره آنرا باز کنید . روشهای دیگری نیز وجود دارد که می تواند مؤثر واقع شود، اما نیاز به تجویز پزشک دارد، مانند : داروهای تزریقی که خودتان آنرا به آلت شل تزریق می کنید تا سفت شود، یا استفاده از پمپهای مخصوص آلت. مکمل های طبیعی نیز می تواند در افزایش قدرت نعوظ مؤثر واقع شود. وياگرا نمونه اي از آنها هستند که من مورد تحقیق قرار داده ام و تأییدشان می کنم. در نهایت نگرش مثبت ذهنی نیز به بهبود این قضیه کمک می کند . اگر هر دوی شما به هنگام  سکس راحت و بدون استرس باشید، ممکن است متوجه شوید که صرفاً لذت بردن از احساسات لذت بخش – شامل بوسیدن، نوازش و شکلهای دیگر معاشقه – و تمرکز روی لحظاتی که با هم دارید، شاید همان درمانی باشد که به آن نیاز داشتید.

یک تمرین داغ برای دو نفر

در اینجا تمرین ساده ای وجود دارد که عشق شما را عمیق و سرزنده نگه خواهد داشت و

مهارتهائی را که آموختید نهادینه خواهد کرد . این تمرین را بصورت هفتگی انجام دهید؛ ترجیحاً در برای ایرانیها شبهای » زمانی که از تمام تنش ها و فشار ها راحت هستید (مثل آخر شبهای یکشنبه یا بعد از صرف یک شام دلپذیر با موسیقی متن – پس از اینکه بچه ها خوابیدند یا در شبی « جمعه که خانه فقط به شما اختصاص دارد). در یک چنین لحظاتی، ”حرارت“ روابط سکسی خود را یاد آوری کنید . مثلاً از همسرتان بپرسید، ” خوب، در مورد رابطه ای که اخیراً در اتاق خواب با هم داشتیم چه احساسی داری؟ “ یادتان باشد : الان وقت انتقاد کردن نیست . اگر رابطۀ گرمی داشتید، پس بخاطرش از او تشکر کنید . اگر ولرم بود، در مورد روشهائی صحبت کنید که گرمترش کند . و اگر رابطۀ سردی داشتید، روشهای خاصی را برای بهبود این وضعیت اتخاذ کنید یا به یک مشاور حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید . هر چیزی از انتخاب یک کتاب جدید گرفته تا ثبت در دفتر یادداشت روزانه، می تواند کمک مؤثری باشد، مخصوصاً اگر شما چیزهائی که هر ماه در دفتر خود می نویسید را مرور کنید و پیشرفت خود را تحت نظر قرار دهید . همچنین می توانید اهداف خاصی را در سکس بصورت سالانه و یا حتی ماهانه برای خود در نظر بگیرید؛ این کار باعث خواهد شد وضعیت مورد نظر خود را تعیین کنید و ببینید آیا به آن دست پیدا کرده اید یا نه. چه چیزی بهتر از این می تواند باشد؟  

١٤ نکته مهم در سکس

 خودشه؛ او امشب سرحال است و شما ميخواهيد مطمئن شويد که شبانگاهى باصفا خواهيد داشت. با فرض داشتن چنين شانسى دست کم ميتوانيد مطمئن شويد که کليه تجهيزات لازم براى داشتن شبى به ياد ماندنى را در اختيار داريد. براى شروع، اگر به مکان مورد نظر شما ميرويد، اطمينان حاصل کنيد که مکان شما تميز است. پرت کردن هر چيزى به يک گوشه به معنى تميزى نيست. بايد گردگيرى کنيد و مطمئن شويد که خزندگان غير عادى، جورابهاى کپک زده يا دستمال مستعمل در حمام و توالت شما وجود ندارد. علاوه براين، بايد مطمئن شويد اتاقى که ميخواهيد بيشتر وقتتان را در آن بگذرانيد نه تنها تميز بلکه معطر نيز باشد. اتفاق اصلى قرار است در اتاق خواب روى دهد، بنابراين در اينجا چند مورد را ذکر ميکنم که بايد کنار تخت داشته باشيد تا مجبور نشويد وسط رابطه دائم بلند شويد و دنبال آنها بگرديد.

١- شمع : من پيشنهاد ميکنم يک شمع بزرگ را انتخاب کنيد، يک شمع چاق با فتيلهاى کوچک. همانطور که ميدانيد، زنهاى زيادى هستند که ترجيح ميدهند که حين سکس چراغها خاموش باشد، بنابراين نور شمع نه تنها به شما امکان ديدن بدن زيباى وى را ميدهد، بلکه بسيار جذاب و نشان از خوش سليقگى شماست.

٢- فندک (يا کبريت) : با هر کدام که مايل باشيد ميتوانيد شمعها را روشن کنيد. شعله را نزديک شمع نگهداريد تا براحتى بتوانيد آنرا روشن کنيد.

٣- نعناع (مثلا شکلات نعنائى) : اگر شام شما شامل سير، شراب سرخ، پنج فنجان قهوه و اينجور چيزهاى بودار بوده، نفس شما (و احتمالا او) بوى جنگل ميدهد. نعناع نه تنها دهان شما را قابل بوسيدن ميکند يک فايده کوچک ديگر نيز دارد، چيزى که مربوط به سکس است و زبان.

٤- بالش مخصوص : اگر چه معمولا روى بالشها ميخوابيد، بد نيست که يک بالش با طرح خاص داشته باشيد که مخصوص کنار تخت در هنگام سکس باشد. اين بالش ميتواند براى بالا بردن بدن وى و قرار دادن آن در موقعيتى خوشايندتر بکار رود… همانيکه شما خيلى دوست داريد.

٥- آب : در کنار تخت نگهداريد تا کمبود آب بدنتان را در حين هر H2O شايد مايل باشيد مقدارى فعاليت خسته کنندهاى جبران کنيد. بعلاوه، او يا شما ممکن است بخواهيد دهانتان را قبل از رفتن به سراغ قسمتى جديد بشوئيد.

٦- موسيقى : به مدت ١٠ دقيقه کورمال دنبال دستگاه استريو گشتن در حاليکه سعى ميکنيد موزيک مورد نظر را پيدا کنيد واقعا حوصله سکسى آدم را سر ميبرد؛ دستگاه موسيقى را از قبل آماده کنيد تا فقط دکمه پخش را فشار دهيد.

٧- روغن ماساژ : آماده کردن بدن وى براى آنچه روى ميدهد ايده بى نظيرى است. با مالش همه قسمتهاى بدن از رانها تا پشتش او را غافلگير کنيد. مراقب باشيد، چون بعضى روغنهاى ماساژ قابل خورده شدن نيستند. روغن را در نواحى که مييخواهيد با زبانتان بليسيد بکار نبريد.

٨- کراوات، دستبند، چشمبند : ميتوانيد از چيزى براى پوشاندن چشمانش يا بستن دستهايش استفاده کنيد تا علاوه بر افزايش شور جنسىاش ، محرک احساسات وى باشد.

٩- روان کننده : گاهى اوقات شايد نفوذ به واژن کمى سخت و دردناک باشد، بنابراين مقدارى رطوبت اضافى ميتواند باعث اطمينان خاطر شما در اين کار شود. من توصيه ميکنم از نوع آب-پايه که با اکثر کاندومها خوب عمل ميکند استفاده کنيد.

١٠ – کاندوم : اگر در حال حاضر يک بسته ٦ تائى از آن نداريد، الان ديگر وقتش است که يک بسته خريدارى کنيد. شما هرگز نميدانيد چه وقت با سکس روبرو ميشويد، بنابراين هميشه آماده باشيد. يک بسته کاندوم در کنار تختتان نگهداريد چون هر لحظه ممکن است او وارد اين بازى پر شود.

١١ – دستمال : چه براى فين کردن باشد يا دورانداختن کاندوم، يک جعبه دستمال ضررى ندارد.

١٢ - پوشک بچه : اگر بخواهيد کرم اضافى را پاک کنيد، يا اوهمه جا تف کرده باشد (خودتان که ميدانيد زنان چطورى هستند)، پوشک بچه براحتى ميتواند اين مواد چسبناک را جذب کند.

١٣ – شکلات : چون توت فرنگيها مدت زيادى روى ميز شبانه شما دوام نمي آورد، کمى شکلات با مغز بادام يا هر چه که دوست داريد تهيه کرده و تا زمانى که شروع به کار ميکنيد کنار بگذاريد. يک کمى تغذيه هر دو شما را براى مرحله بعد سرحال ميکند.

١٤ - کش مو : داشتن يک کش نوارى پهن در کنار تخت در مواقعى که او بخواهد با آلت شما سکس دهانى انجام دهد، سودمند است چون ديگر مجبور نيست با يک دست موهايش را عقب نگهدارد.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت