لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

تجهیز پلیس آمریکا به دوربین همراه

وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد: دولت این کشور برای خرید دوربین های همراه برای نیروهای پلیس این کشور 20 میلیون دلار هزینه خواهد کرد.

دولت آمریکا نیروهای پلیس این کشور را به دوربین های همراه مجهز می کند.

به نقل از رویترز، وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد: دولت این کشور برای خرید دوربین های همراه برای نیروهای پلیس این کشور 20 میلیون دلار هزینه خواهد کرد.

این کمک اولین قسمت کمک 75 میلیون دلاری است که باید به تایید کنگره برسد. دولت اوباما قصد دارد در یک برنامه سه ساله پلیس این کشور را به دوربین های همراه مجهز کند.

این دوربین ها به یونیفورم ماموران پلیس نصب می شوند و نحوه صحبت و برخورد ماموران با شهروندان را ثبت می کنند.

درخواست این دوربین ها در پی اتفاقات خونبار بین پلیس آمریکا و سیاهپوستان غیرمسلح این کشور که تظاهرات اعتراض آمیزی را در چندین شهر آمریکا به همراه داشت، مطرح شده است.

استفانی رولینگز بلیک، شهردار بالتیمور گفت: پس از کشته شدن یک شهروند سیاهپوست بر اثر آسیب نخاعی در بازداشتگاه پلیس، وی برنامه دوربین های همراه را اجرا خواهد کرد.

برخی منتقدان اوباما را به عدم واکنش به تیراندازی های خونبار پلیس به شهروندان متهم کرده اند.

هیلاری کلینتون - نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفته است آمریکا باید مطمئن شود که تمام نیروهای پلیس دوربین همراه دارند.

خرید این دوربین ها برای پلیس آمریکا که هنوز نتوانسته سطح بودجه خود را به قبل از دوران رکود اقتصادی در آمریکا بازگرداند، پرهزینه تمام می شود.

اتحادیه آزادیهای مدنی آمریکا هشدار داده که استفاده پلیس از دوربین های همراه باید طبق استانداردهای حریم شخصی افرادی که از آنها فیلم گرفته می شود، صورت گیرد.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت