لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

درهای نمایشگاه کتاب به روی مردم باز شد

بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که در مصلای امام خمینی (ره) برپا شده کارش را از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه (16 اردیبهشت ماه) آغاز کرد.

ناشران از ساعت 9 صبح در غرفه های شان مستقر شده و آماده ارائه خدمات به مخاطبان هستند.

مراسم افتتاحیه رسمی نمایشگاه کتاب تهران 15 اردیبهشت ماه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور، عبدالحمید بن  منصور الحسنی وزیر اطلاع رسانی عمان (که کشورش میهمان ویژه نمایشگاه امسال است) و علی جنتی - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی - و حضور مسئولان برپایی نمایشگاه از جمله سیدعباس صالحی - معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس نمایشگاه - برگزار شد.

بنا بر اعلام، در نمایشگاه کتاب امسال، 2450 ناشر داخلی در 2160 غرفه و بیش از 2800 ناشر خارجی کتاب های خود را در معرض دید علاقه مندان قرار داده اند. همچنین بیش از 300 هزار عنوان کتاب داخلی و حدود 165 هزار کتاب خارجی در نمایشگاه عرضه می شود. کتاب های عمومی، آموزشی و دانشگاهی، کودک و نوجوان و خارجی از جمله آثار عرضه شده در نمایشگاه کتاب هستند.

بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 16 تا 26 اردیبهشت ماه از ساعت 10 تا 20 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) با شعار «خواندن، گفت وگو با جهان» برپاست.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت