فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آسیب های تلفن همراه برای کودکان

متخصصان روانشناسی کودکان می گویند: تلفن همراه کودکان را در یک محیط شخصی می برد و وقتی کودکان وارد محیط شخصی شوند در آن محیط بزرگ می شوند و این باعث می شود که بسیار زودرنج، حساس و پرخاشگر بشوند.

متخصصان روانشناسی کودکان می گویند: تلفن همراه کودکان را در یک محیط شخصی می برد و وقتی کودکان وارد محیط شخصی شوند در آن محیط بزرگ می شود و این باعث می شود که بسیار زودرنج، حساس و پرخاشگر بشوند.وقتی برای کودکان خود تلفن همراه می خرید باید به حفظ سلامت روانی و اجتماعی آنها هم دقت شود چرا که جسم و مغز کودک در حال رشد است و آسیب پذیر و حساس تر است، در حال حاضر در کشورهایی مثل اسپانیا، فرانسه، روسیه، انگلستان، ژاپن و هند ممنوعیت استفاده از موبایل برای کودکان دیده شده است و در اروپا هم گفته می شود زیر 16 سال برای بچه ها موبایل تهیه نشود.

خانواده ها باید توجه داشته باشند که  در حال حاضر استفاده غیر ضروری از تلفن همراه به مرز هشدار می رسد و خانواده ها و بچه ها باید آگاه باشند و مراقب تهدیدات تربیتی و فرهنگی آن باشند ، مثل دوری از خانواده  و پدر و مادر و افت تحصیلی.

البته مضررات جسمی آن را هم نباید از یاد برد همانند بی اشتهایی و تغییر در آنزیم های آب دهان و نقصان در رشد  و در انتها عصبی شدن.

هموطن

 

جدید ترین مطالب سایت