لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کاهش استرس، یک روز قبل از عروسی

برای اینکه آخرین روز در خانه پدری آرام و بدون استرس سپری شود، چند توصیه را به خاطر بسپارید

 

چرا بیشتر عروس خانم ها در روز عروسی استرس دارند؟ فکر کردن افراد به داشتن روزی بزرگ و با شکوه باعث بروز استرس می شود اما همیشه برای هر مشکلی راهی وجود دارد. باید سعی کنید کارهایی را انجام دهید که میزان استرس شما را کم می کنند. به این ترتیب با آرامش بیشتری به مراسم عروسی خود توجه کنید. مهم ترین کاری که هر عروس و داماد در روز ازدواجشان باید انجام دهند، مدیریت استرس و نگرانی است. البته احتمال اینکه خانم ها در چنین روزی دچار استرس شدید شوند بیشتر است اما هر دو نفر شما باید به خود بگویید که حجم قابل توجهی از این استرس و نگرانی زاییده افکار شخصی شماست که شاید برای هیچ  یک توجیه قابل قبولی نداشته باشید.

روز پیش از واقعه

شاید فکر کردن به اینکه شب قبل از عروسی، آخرین شبی است که درخانه پدری هستید و پس از آن زندگی تازه ای را شروع کنید، استرس شما را افزایش دهد.

آموزش فوت و فن آرایش به نوعروس ها

کلید طلایی زیبایی عروس ها

توصیه های عاشقانه به عروس خانم های ایرانی

  باید به گونه ای برنامه ریزی کنید که یک روز قبل از مراسم عروسی ، همه کارها انجام شده و شما دیگر کاری برای این روز به یادماندنی نداشته باشید. الان دیگر وقت استراحت است. در این روز از لحاظ جسمانی، روحی و احساسی استراحت کنید و خود را برای روز عروسی آماده کنید. فکر خود را تنها روی کارهایی که فردا باید انجام دهید متمرکز کنید. اگر به طور اتفاقی کاری برای لحظه های آخر مانده است سعی نکنید تا آن را خودتان به عهده بگیرید. به اطرافیانتان اعتماد کنید و به یکی از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده بگویید تا آن را انجام دهد.

 کاهش استرس، یک روز قبل از عروسی

پرخوری ممنوع

ممکن است در این روز به خاطر فکر و خیال هایی که برای فردا دارید دچار استرس شوید.

آموزش فوت و فن آرایش به نوعروس ها

کلید طلایی زیبایی عروس ها

توصیه های عاشقانه به عروس خانم های ایرانی

باید آرامش خود را حفظ کنید و فقط به اتفاق های خوب فکر کنید؛ به لحظه های خوشی بیندیشید که فردا خواهید داشت و حس خوب رضایت را به شما منتقل می کنند. بعضی افراد وقتی دچار اضطراب می شوند شروع به پرخوری می کنند اما حواستان باشد کم بخورید و مواد غذایی ای مصرف کنید که هیدرات (قند) بدن شما را تامین کنند. شاید خیلی به نظر نیاید اما خوردن مواد غذایی مانند یک تکه کوچک نان تست که هیدرات بدن را تامین می کند، کمک بزرگی به حفظ آرامش می کنند.

مصرف مواد غذایی سالم

سعی کنید تا مواد غذایی مانند آجیل خام، سالاد حاوی سبزیجات سبز، ماهی سرخ شده، سبزیجات بخارپز، وعده غذایی حاوی جو و میوه هایی مانند پرتقال و توت فرنگی بخورید. این دو میوه منبع بسیار خوبی از ویتامین C هستند که می تواند کورتیزول یعنی هورمون استرس را در خون کاهش دهند.

در این روز می توانید ماساژ هم بگیرید. البته بگویید که صورتتان را ماساژ ندهند چون ممکن است باعث قرمزی پوست شود. همچنین اگر اهل چای یا قهوه هستید، می توانید برای کاهش استرس سراغ این نوشیدنی ها بروید. فراموش نکنید بیشتر از یک یا دو فنجان نباید بنوشید.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت