لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بهترین درمان خانگی جوش صورت

درمان جوش صورت راه حل خانگی هم دارد. برای رفع جوش صورت که کلافه تان کرده دیگر نگران نباشید . چون برای خلاص شدن از دست جوش های صورت میتوانید درمان های خانگی جوش را هم امتحان کنید . 

این بار برای خلاصی از جوش صورت این نسخه 14 روزه نیز امتحان کنید .

بهترین درمان خانگی جوش صورت

همه چیز را امتحان کرده اید؟ بخش قابل توجهی از حقوق تان را برای تهیه کرم های معجزه بخش خرج کرده اید و از حجامت گرفته تا گیاهخواری را هم تجربه کرده اید، اما فایده ای نداشته؟ تصور می کنید جوش های روی پوست تان از هیچ راهی رام نمی شوند و در روز عروسی هم دست از سر شما برنمی دارند؟ منفی بافی را تمام کنید. ما به شما نشان می دهیم که برای بازسازی پوست آسیب دیده تان، تنها به کمی حوصله نیاز دارید.

جوش جوشی هستید؟

آکنه و جوش های ناخوانده تمامی ندارد، حتی بالا رفتن سن هم کمکی به شما نمی کند؟ حق دارید. ورق خوردن تقویم، تغییرات هورمونی، استرس، منافذ مسدود شده پوست و حتی ژنتیک می تواند جوش ها را به همراه همیشگی زندگی تان تبدیل کند.

فهرست خرید شما

• پاک کننده گوگردی

• مرطوب کننده بدون چربی

• سرم ویتامین A

• کپسول روغن ماهی

• ماسک خاک رس

از این راه بروید:

روز اول:

دست اندازهای روی پوست تان را لمس نکنید. تحریک کردن جوش ها نه تنها کمکی به از بین رفتن شان نمی کند، بلکه ظاهر آزاردهنده تری را هم برای شان می سازد.

روز دوم و سوم:

نتیجه آزمایش های تان را به یک متخصص زنان نشان دهید. شاید نوسانات هورمونی برای پوست تان مشکل ساز شده باشد.

روز چهارم:  

اگر اوضاع هورمونی تان بسامان بود، باید نگاهی به رژیم غذایی تان بیندازید. کربوهیدرات های غیر ضروری و قندهای فرآوری شده را بی خیال شوید تا التهاب پوست تان بخوابد.

روز پنجم:

حالا که کندن جوش ها از سرتان افتاده، کمی به تمیز شدنش فکر کنید. شب ها صورت تان را با یک پاک کننده حاوی گوگرد که ضدعفونی کننده و ضدالتهاب باشد پاک کنید و صبح ها به جای صابون زدن به پوست آن را با آب خالی بشویید تا خشک تر نشود. برای تهیه پاک کننده ها می توانید بسته به جیب تان تصمیم بگیرید. اگر برای تان کم هزینه بودن پاکسازی پوست مهم است، می توانید از پاک کننده های ایرانی که 10درصد گوگرد دارند کمک بگیرید.

روز ششم:  

به جای سابیدن پوست تان با حوله بعد از شستنش آن را با یک دستمال یکبار مصرف خشک کنید تا باکتری ها به جان پوست تان نیفتند.

روز هفتم:

یک لوسیون بدون چربی که حاوی گیاهان دارویی است به برنامه مراقبت از پوست تان اضافه کنید. درست است که در حال مبارزه با چربی های پوست تان هستید اما نباید اجازه کاملا خشک شدن را هم به پوست تان بدهید.

روز هشتم تا دهم:

یک شب در میان به اندازه یک نخود از سرم یا پماد ویتامین A را روی تمام صورت تان بمالید. ممکن است در ابتدا پوست تان تحریک شود و این کار کمی آزاردهنده به نظر برسد اما این یکی از بهترین راه های مبارزه با چین و چروکبرای صاحبان پوست های خشک است.

روز یازدهم:

برای سم زدایی از پوست تان، خوردن سبزیجات تیره را آغاز کنید و هر روز حداقل 510 میلی گرم روغن ماهی هم در رژیم تان بگنجانید. برای دفع سموم از پوست تان به امگاها نیاز دارید. پس مصرف روغن ماهی را فراموش نکنید یا اینکه از داروخانه قرص روغن ماهی بخرید.

روز دوازدهم:  

این روزها بازار ماسک های عجیب و غریب پوست داغ است اما بهتر است در مقابل وسوسه خرید این ماسک های خوش رنگ و لعاب مقاومت کنید و تنها با تهیه یک ماسک خاک رس از فروشگاه بیرون بیایید. این ماسک دوای پوست های آکنه ای و جوش های سرسیاه است. پس هر جوشی که سر می زند را با کمک یک نوک انگشت از این ماسک خشک کنید.

روز سیزدهم:

اگر چربی پوست تان دلیل بروز جوش هاست، بهتر است یک بار دیگر برچسب روی لوازم آرایش تان را بخوانید و از چرب نبودن شان مطمئن شوید.

روز چهاردهم:

درست است که آلودگی پوست می تواند شما را جوش جوشی کند، اما تصور نکنید شستن لحظه به لحظه پوست کمکی به حذف آکنه ها می کند. شستن بیش از حد محل آکنه ها، جوش ها را حساس تر می کند و باعث ترشح مواد درون شان در گوشه های بیشتر پوست می شود.

و اما اگر عجله دارید ...

اگر حوصله درمان دو هفته ای را ندارید،و عروسی تان نزدیک است و یا میخواهید به مهمانی بروید و نگران جوش های سرزده و ناخوانده هستید ، پیشنهاد ویژه ای از برند اوریفلیم برایتان داریم : قلم ضد جوش ، با این قلم ابتدا جوش شما خشک و اثر آن از روی پوستتان  کمتر از یک دقیقه محو می شود.

البته یکی از بهترین راه های کنترل چربی پوست که از حضور جوش ها بر روی پوست شما جلوگیری می کند ، استفاده مرتب از اسکراب است. پیشنهاد مشاور زیبایی نوعروس استفاده از اسکراب سنت ایوز زردآلو است. سنت ایوز از معتبر ترین برند های لوازم آرایشی بهداشتی آمریکایی است.

و برای شمایی که نه وقت دارید و نه حوصله مراقبت های طولانی ، راه حل موثری سراغ داریم و آن هم استفاده از ژل ضد جوش اکتی پور است .

هموطن

 

جدید ترین مطالب سایت