فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ایران در بسیاری از نقاط جهان عناصر عملیانی استخدام کرده!

مارتین دمپسی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در جلسه کمیته تخصیص بودجه سنا گفت:ایران به دنبال برتری جویی در خاورمیانه است.

ایران در بسیاری از نقاط جهان عناصر عملیانی استخدام کرده!

مارتین دمپسی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در جلسه کمیته تخصیص بودجه سنا گفت:ایران به دنبال برتری جویی در خاورمیانه است.

به گزارش  «تیک»، دمپسی گفت: ایران به دنبال برتری جویی در خاورمیانه است. ماوراء ماجراجویی های اتمی ،این کشور یکی از صادرکنندگان تسلیحات است و در بسیاری از نقاط جهان مزدوران و عناصر عملیاتی را به استخدام خود درآورده است. ایران همچنین در فضای سایبری به طرز روز افزونی فعال شده است. ما اهداف قابل توجهی در منطقه داریم که اگر به خوبی به آنها توجه نشود آنگاه ایران می تواند به راحتی مقاصدش برسد.

وی افزود:کره شمالی هم یکی دیگر از تهدیدات ماست ما شاهد اقدامات تهدید انگیز این کشور هستیم.این موضوع خطاهای محاسباتی ما را افزایش داده است.ما باید از تمامی ابزارهایمان در سطح ملی استفاده کنیم که این کشور به اهدافش نرسد.ما سهم قابل ملاحظه ای در حفظ ثبات در شبه جزیره کره داریم و باید از کره جنوبی به عنوان یکی از متحدانمان حمایت کنیم.

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در ادامه گفت:ما همچنین شاهد این موضوع هستیم که سیستم بین المللی قدرت از سطح دولت محور به جنبش های تندرو تغییر جهت پیدا کرده است و آنها از روش های تروریستی برای رسیدن به اهدافشان استفاده می کنند.این شبکه هم اکنون در سراسر خاورمیانه و در مناطق بی ثبات در شمال آفریقا گسترش یافته است و ما شاهد اوضاعی پیچیده در لیبی،غزه،عراق،سوریه و یمن هستیم.با وجود شبکه های تروریستی چندگانه ما شاهدیم که داعش در عراق و سوریه برتری یافته است و در این حال گروههای وابسته به القاعده و بوکوحرام ایدئولوژی خود را تهاجمی تر کرده اند.این موضوع این گروهها را خطرناک تر می کند.

وی افزود:ما باید در تعامل با هم پیمانان خود فشاری قابل توجه و غیرقابل تحمل را به تمامی شبکه های تروریستی وارد کنیم و از تمامی توانایی های خود در حیطه های اطلاعاتی استفاده کنیم.در این حال ما باید دقت کنیم که تنها بر روی یک گروه متمرکز نشویم و از طرف دیگر با این گروههای تندرو به طور یکسان برخورد نکنیم.ما باید از ابزارهای گوناگون و قدرت ملی خود در زمان مناسب استفاده کنیم.

 اخبار  سیاست  خارجی  - تیک 

جدید ترین مطالب سایت