فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آموزش رقص در مهدهای کودک معنا ندارد

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه به هیچ وجه آموزش رقص در مهدهای کودک انجام نمی شود، گفت: سازمان بهزیستی در این خصوص نظارت کافی را دارد و با مهدهای متخلف در این باره به شدت برخورد می کنند.

آموزش رقص در مهدهای کودک معنا ندارد

خبرگزاری فارس: محمد نفریه با بیان اینکه سازمان بهزیستی کشور در بخش مهدهای کودک چند جلد کتاب با محتوای مفاهیم دینی منتشر کرده است، اظهار داشت: بخشی از این کتاب ها ویژه مربیان و بخشی دیگر خاص کودکان بوده است.

وی تصریح کرد: هم اکنون 4 پکیج آموزشی از سوی سازمان بهزیستی در حوزه مهدهای کودک تدوین شده است که پکیج های آموزشی با رویکرد مذهبی و مفاهیم دینی، مهارت های زندگی، سبک زندگی و رشد و تکامل و بر اساس مفاهیم دینی است.

نفریه خاطرنشان کرد: یکی از برنامه هایی که در سالهای گذشته سازمان بهزیستی به طور جدی پیگیری کرده است استقرار آدینه مهدها در کنار مصلی ها و مکان های نماز جمعه که خوشبختانه این کار مورد استقبال خانواده ها قرار گرفته است.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: هم اکنون قالب بر 17 هزار مهد کودک در روستا مهد در سطح کشور ایجاد شده است که حدود 10 درصد از کودکان جامعه در این مهدها نگهداری می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه به هیچ وجه آموزش رقص در مهدهای کودک انجام نمی شود، گفت: سازمان بهزیستی در این خصوص نظارت کافی را دارد و با مهدهای متخلف در این باره به شدت برخورد می کنند.

نفریه خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی از گروه ها و افراد با ایجاد مکان های با نام های مختلف از جمله خانه خلاقیت، خانه کودک، خانه اسباب بازی کودکان را در آنجا نگهداری می کنند که این مراکز هیچ مجوزی را از سازمان بهزیستی ندارند و بهزیستی هیچ مسئولیتی را در رابطه با این مراکز ندارند.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: این سازمان چند سالی است که همکاری خوبی را با سازمان زندانها داشته است به طوری که با تفاهم انجام شده کودکان بالای دو سالی که مادرانشان در زندان هستند در مهدهای نگهداری می شوند.

وی در پایان گفت: در حال برنامه ریزی و تفاهم با سازمان زندان ها هستیم که چنانچه مسائل امنیتی اجازه دهد مکان هایی را در زندان ها برای نگهداری کودکان زیر دو سال فراهم کنیم تا این شیرخواران در کنار مادرانشان نگهداری شوند.

جدید ترین مطالب سایت