فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جلسه سنا درباره نظارت کنگره بر توافق هسته‌ای

طرح نظارت بر توافق هسته ای ایران درحالی در صحن سنا مورد بررسی قرار گرفت

جلسه سنا درباره نظارت کنگره بر توافق هسته‌ای

طرح نظارت بر توافق هسته ای ایران درحالی در صحن سنا مورد بررسی قرار گرفت

سناتورهای آمریکایی برای بررسی طرح نظارت کنگره بر توافق هسته ای جلسه برگزار کردند و در این باره به بحث و گفت وگو پرداختند.

به گزارش فارس، طرح نظارت بر توافق هسته ای ایران درحالی در صحن سنا مورد بررسی قرار گرفت که قرار است رای گیری مربوط به آن هفته آینده انجام شود.

کمیته روابط خارجی سنا 26 فروردین به اتفاق آرا به طرحی رأی داد که در صورت تبدیل شدن به قانون، برداشته شدن تحریم ها را دستکم 30 روز به تعویق انداخته و به کنگره اجازه بررسی و رأی دادن به توافق را می دهد طرحی که پس از اعمال تعدیلهایی مورد موافقت کاخ سفید هم قرار گرفته است.

سناتورهای دموکرات و جمهوریخواه در حال بررسی بیش از 50 اصلاحیه و متمم به لایحه «کورکر-منندز» درباره نظارت کنگره بر توافق هسته ای هستند.

طبق این لایحه رئیس جمهور آمریکا باید متن توافق احتمالی را به کنگره بیاورد و همچنین او نمی تواند تا 60 روز تحریم ها علیه تهران را بردارد.

با مخالفت های کاخ سفید با محتوای این لایحه، برخی دموکراتها از قبیل «بن کاردین» عضو ارشد در کمیته روابط خارجی که پس از کناره گیری منندز پست وی را در کمیته روابط خارجی گرفته، خواستار تغییراتی در لایحه مذکور شدند.

از سوی دیگر برخی سناتورهای جمهوریخواه از قبیل «مارکو روبیو» از نامزدهای انتخابات 2016 آمریکا هم خواستار درج شرط «به رسمیت شناختن» رژیم صهیونیستی  در لایحه نظارت کنگره بر مذاکرات هسته ای شده است.

  اخبار  سیاست  خارجی  -  فارس

 

جدید ترین مطالب سایت