لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مرگ به دلیل اصابت «کاسه توالت»

مرگ در زمین فوتبال به دلیل اصابت «کاسه توالت»نزدیک به یک ماه مانده به برگزاری رقابت های جام جهانی همچنان خشونت بی حد و مرز برزیلی ها که از خیابان ها به سکوهای ورزشگاه ها کشیده شده بزرگترین عامل ترس توریست ها و هواداران فوتبال برای سفر به این کشور است.

تابناک: یک سال بعد از اینکه برزیلی ها در جریان یک بازی محلی سر داور مسابقه را در وسط زمین بریدند این بار درگیری هواداران دو تیم در شرق برزیل منجر به مرگ یکی از هواداران با «کاسه توالت» شد. این در حالی است که در این هفته و در نزدیکی هتلی که قرار است محل اقامت تیم ملی انگلستان باشد درگیری هوادران فوتبال با پلیس محلی منجر به مرگ یک نفر شد. همین موضوع باعث شد تا انگلیسی ها که به داشتن تماشاگران افراطی مشهورند از امنیت تیم ملی و هوادارانشان در جریان جام جهانی برزیل بیمناک شوند.

روز شنبه این هفته بود که در ورزشگاه آرودا در شهر رسیفه در شرق برزیل   و در حضور 40 هوادار فوتبال درگیری روی سکوها اتفاق افتاد.  طبق گزارش ها، کاسه توالت از خارج ورزشگاه، به داخل پرتاب شده و با برخورد به ریکاردو گوس دا سیلوا، باعث کشته شدن این هوادار فوتبال شده است.این تراژدی، درست بعد از کشته شدن چندین کارگر در جریان ساخت استادیوم میزبان دیگری رخ داد. تسریع در کار برای بهره برداری سریع از استادیوم، باعث شد تا چندین کارگر، کشته شوند.در شهر رسیفه، 5 بازی در جام جهانی برگزار خواهد شد که البته هیچکدام در ورزشگاه آرودا نخواهد بود و این ورزشگاه برای بررسی های بیشتر و بازرسی، فعلا تعطیل خواهد بود.

بیستمین دوره رقابت های جام جهانی فوتبال که قرار است از اواخر خردادماه امسال در برزیل برگزار شود یکی از پر انتقادترین دوره های این رقابت ها از نظر شیوه برگزاری است. علاوه بر اینکه برزیل با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کند و همین مسئله موجب شده تا ورزشگاه های محل برگزاری این رقابت ها در موعد معین آماده نشوند مخالفت ‍های داخلی با برگزاری این رقابت ها در کنار خشونت مهار نشدنی برزیل موجب شده تا خیلی ها نسبت به برگزاری آبرومندانه این رقابت ها بیمناک شوند.

جدید ترین مطالب سایت