لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نامه ابتکار به وزیر کشور برای مقابله با سگ کشی/ برخورد با خاطیان سگ کشی در شیراز

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست طی نامه ای از وزیر کشور درخواست کرد تادستورات لازم برای توقف فوری اقدامات غیر معمول و خارج از دستورالعمل مربوط به کنترل جمعیت سگ های رها شده و نیز برخورد قانونی با خاطیان را صادر کند.

نامه ابتکار به وزیر کشور برای مقابله با سگ کشی/ برخورد با خاطیان سگ کشی در شیراز

معصومه ابتکار در این نامه خطاب به رحمانی فضلی همچنین خواستار اصلاح، به روز رسانی و اجرای کامل دستورالعمل مربوط به کنترل جمعیت سگ های رها شده که مسئولیت آن را دبیرخانه ستاد مرکزی کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان در حوزه معاونت امور عمرانی آن وزارت بر عهده دارد، شد.

در این نامه با اشاره به اخبار منتشره در مورد استفاده از سم و اسید برای معدوم کردن تعدادی سگ در استان فارس و جریحه دار شدن افکار و احساسات عمومی، بر آمادگی سازمان برای هرگونه همکاری در زمینه تدوین قانون، شیوه نامه و یا دستورالعمل لازم در زمینه رعایت حقوق حیوانات تاکید شده است.

متن کامل نامه رییس سازمان حفاظت محیط زیست به وزیر کشور به این شرح است:

جناب آقای دکتر رحمانی فضلی

وزیر محترم کشور

موضوع: کنترل جمعیت حیوانات رها شده

سلام علیکم

با احترام، به قرار مسموع تعدادی از سگ های رها شده در استان فارس با استفاده از سم و اسید به روشی غیرمعمول معدوم شده اند. نظر به این که خبر مذکور سبب جریحه دار شدن افکار و احساسات عمومی گردیده و تجمعی گسترده از سوی حامیان حقوق حیوانات در تاریخ 30/1/1394 در مقابل این سازمان توسط سازمان های مردم نهاد غیردولتی برگزار گردیده است و از طرف دیگر دبیرخانه ستاد مرکزی کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان در حوزه معاونت امور عمرانی آن وزارت قرار دارد و دستورالعمل نیز در سال 87 توسط دبیرخانه فوق الذکر ابلاغ شده است،  خواهشمند است مقرر فرمایید ضمنا این سازمان آماده هر گونه همکاری در زمینه تدوین قانون، شیوه نامه و یا هرگونه دستورالعمل در زمینه رعایت حقوق حیوانات می باشد.

معصومه ابتکار

هموطن

جدید ترین مطالب سایت