لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

رموز داشتن آشپزخانه ایده آل

همانطور که مطلع هستید صنعت لوازم خانگی در چند دهه اخیر پیشرفت های چشمگیری در راه تحقق همه تصورات ذهنی بشر دربر داشته که آشپزخانه نیز از این مستثنی نبوده.همانطور که مطلع هستید صنعت لوازم خانگی در چند دهه اخیر پیشرفت های چشمگیری در راه تحقق همه تصورات ذهنی بشر دربر داشته که آشپزخانه نیز از این مستثنی نبوده.

هموطن

در حقیقت آشپزخانه دفتر کار خانم های خانه دار محسوب می شود و به همین دلیل هم هست که اغلب آنها ها تمایل دارند که مکان را به زیباترین شکل ممکن دربیاورند. اجازه دهید با یک مثال بیشتر توضیح دهیم. کاربرد یک کلاه آفتابگیر چیست؟ کاملاً مشخص است: اجازه نمی دهد که نور خورشید مستقیماً به صورت و سر شما بتاید؛ اما یک لحظه صبر کنید... تعداد بسیار زیادی از افراد هستند که در فضاهای رو بسته باز هم از کلاه استفاده می کنند در صورتیکه در معرض هیچ نور آزار دهنده ای نیز قرار ندارند!

رموز داشتن آشپزخانه ایده آل

بنابراین می توانیم نتیجه بگیریم که کلاه آفتابگیر مورد استفاده دیگری هم دارد: احساس مد و به روز بودن را در مصرف کننده بیدار می کند. از یک سو این کلاه دارای نقاب خاصی می باشد که از مستقیم آفتاب به چشم ها جلوگیری بعمل می آورد، و از سوی دیگر حس زیبایی و خوش تیپی را بر می انگیزد. این امر تا جایی پیش می رود که حتی برخی از تیم های ورزشی برای تبلیغات آرم ورزشگاه خود را روی کلاه های نقابدار چاپ کرده و در اختیار هواداران خود قرار می دهند. بنابراین شرکت های تولید کننده کلاه می بایست همه ی این موارد را در طراحی یک کلاه در نظر بگیرند.اما ارتباط مثال فوق با آشپزخانه آرمانی ما چیست؟ همانطور که می دانید آشپزخانه قلب هر خانه ای محسوب می شود و نه تنها باید از نظر کاربردی بازده بالایی داشته باشد بلکه نیکوست که بجهت زیباشناختی، نظرخانم خانه را نیز تامین کند.

رموز داشتن آشپزخانه ایده آل

به این منظور می بایست چند گام اساسی برداشته شود: طراحی حرفه ای، سلیقه فردی، کیفیت، نصب کارشناسانه

بد نیست خانم ها یاد بگیرید که چگونه می توانند ایده های ذهنی خود را در آشپزخانه اعمال کنند. طرز چیدمان وسایل هم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. وسایل آشپزخانه طوری باید قرار بگیرند که در وهله اول کار کردن با آنها راحت باشد و بعد زیبا به نظر برسند و تعادل در محیط حفظ شود. به هر حال نباید فراموش کرد که چیدمان آشپزخانه هر خانمی با خصوصیات اخلاقی او هماهنگ است. ایده شما برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه تان هر چه که باشد، هدف این است که قلب خانه تان را منحصراً مطابق طبع و سلیقه تان در تغییر شکل دهید. به این منظور ابتدا مکان مناسب برای قرار دادن سه وسیله اصلی آشپزخانه یعنی: گاز، یخچال، و ماشین لباسشویی را پیدا کنید و سپس به ادامه کار بپردازید. برخی از خانواده ها وعده های غذایی را در آشپزخانه سرو می کنند بنابراین اگر ساکنان خانه شما هم جزء این گروه هستند باید حتی الامکان فضای آشپزخانه را به محیطی آرام بخش و دوستانه تبدیل کنید تا همه افراد از قرار گرفتن در آن لذت ببرند.

رموز داشتن آشپزخانه ایده آل

رنگ های سال 1390 در آشپزخانه

رنگ های سال 1390 بیشتر شامل تنالیته های شاد و نیرو بخش و رنگ هایی هستند که حس خوش بینی را در افراد ارتقا می دهد. در این قسمت نمونه هایی از کاربرد رنگ زرد را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود از روی آن ایده برداری کنید.

رموز داشتن آشپزخانه ایده آل

کاربرد رنگ های شاد

آیا تمایل دارید که با افق همگام شوید؟ کارشناسان رنگ در طراحی داخلی فضاهای خانگی معتقدند که انسانها به ویژه در قرن اخیربیش از هر زمان دیگری نیاز به دیدن رنگ هایی دارند که حس خوش بینی آنها را تقویت کند؛ در این میان رنگ زرد حرف اول را می زند و به عنوان یکی از رنگ های فوق العاده قوی در این زمینه محسوب می شود.رنگ زرد هم آرامش می دهد و هم انرژی بالایی به همراه دارد. ترکیب سایه روشن های لیمویی، کرم، خورشیدی، و پرتقالی نیز می توانند فضا را زیباتر و شیک تر کنند. ترکیب رنگ لیمویی و کرم فضا را هموار تر، خورشیدی محیط را ملایم تر و پرتقالی آنرا دلنواز تر جلوه می دهد. به تصویر زیر توجه کنید:اگر نمی خواهید از نظر مالی متحمل هزینه بالایی شوید، تنها با چند تغییر چزئی نیز می توانید انرژی و زیبایی را همزمان وارد آشپزخانه خود کنید.

جدید ترین مطالب سایت