لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خط‌کشی‌های رنگ‌پریده و سوانح رانندگی

خط کشی های ناقص و کم دوام به قوز بالا قوز خیابان های شهر ایلام تبدیل شده که معمولاً پس از تصادف در تشخیص مقصر حادثه خود را نشان می دهد.

 

هموطن:

وقتی در شب در معابر و خیابان های شهر ایلام با خودرو تردد می کنید چون خطور خیابان مشخص نیست چه اندازه از این خیابان متعلق به خودرو شخص بوده که در داخل آن به صورت منظم حرکت کند تا ترافیک پیش نیاید از این رو در اغلب هم برخورد و تصادف پیش می آید و ساعت ها هم خیابان بسته می شود.

سرعت گیرهای ایلام که برخی هم غیراستاندارد هستند و رنگ آمیزی آن ها هم به قوز بالا قوز تبدیل شده است.

«نجف بیاتی» یک راننده ی تاکسی در این باره گفت: ایجاد ترافیک، استهلاک فنی ماشین و فشار عصبی راننده از جمله مشکلاتی است که این سرعت گیرها برای ما به وجود آورده اند.

وی بابیان این که به علت رنگ آمیزی نامناسب و نامعلوم بودن خطوط داخل خیابان و سرعت گیرها هرروز شاهد تصادف و در نتیجه آن درگیری هستیم، افزود: متأسفانه برخی دستگاه ها فقط به فکر رفع تکلیف هستند و در انجام وظایف خود کوتاهی می کنند.

بیاتی خاطرنشان کرد: عدم رنگ آمیزی خیابان و سرعت گیرها از یک طرف غیراستاندارد بودن آن از طرف دیگر باعث کلافگی و فشار عصبی برای رانندگان شده است وکسی نیست فکری برای این مهم بکند.

«علی سبزی» راننده دیگر ایلام نیز به ایسنا گفت: خط کشی و رنگ آمیزی مناسبی از خیابان ها و معابر برای ایجاد نظم ترافیکی در خیابان های شهر ایلام نشده که باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای رانندگان به خصوص در هنگام شب شده است.

وی افزود: به علت عدم رنگ آمیزی برای سرعت گیرهای و خیابان های سطح شهر به خصوص در موقع شب، مشکلات بسیار زیادی و حتی تصادفاتی برای رانندگان شده است.

سرهنگ «محسن ناصری» جانشین پلیس راهور ایلام نیز در این باره به ایسنا اظهار کرد: خط کشی متناسب در سطح شهر انجام نمی شود یا دستگاه مربوطه اقدام به خط کشی بی کیفیت می کند که پس از 10 تا 15 روز خط کشی از میان می رود.

وی بابیان این که وضعیت ترافیکی شهر ایلام اصلاً مطلوب نیست، خاطرنشان کرد: اگر خطوط خیابان مشخص باشد خودرو در داخل خطوط حرکت می کند و قطعاً در کاهش ترافیک موثر است.

«علیرضا سروری» مسئول ترافیک شهرداری ایلام نیز در این زمینه اظهار کرد: متأسفانه رنگ هایی که هم اکنون در رنگ آمیزی خطوط داخل خیابان و معابر استفاده می شود تولید داخل بوده و کیفیت بسیار کمی دارد و دوامی هم ندارد.

وی بابیان این که پیش از این از رنگ نوع «زرین هلیوم آلمان» استفاده می شد، افزود: این نوع رنگ هم کیفیت زیادی دارد و دوام بسیار بالایی هم داشت.

سروری با اشاره به این که خودمان هم به این مشکل واقف هستیم، خاطرنشان کرد: سفارش رنگ باکیفیت هلیوم آلمان داده ایم که تا هفته ی آینده به دستمان می رسد و نسبت به رنگ آمیزی خطوط خیابان ها و معابر اقدام می کنیم.

مسئول ترافیک شهرداری ایلام خاطرنشان کرد: باید به مردم حق داد، اگر ما خطوط داخل خیابان ها و سرعت گیرها را مناسب رنگ آمیزی کنیم قطعاً شهروندان و رانندگان هم قوانین و مقررات را رعایت می کنند و ترافیک روان و تصادفی هم پیش نمی آید.

جدید ترین مطالب سایت