لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

4بار اعدام برای شیطان‌صفت تهران

مردي كه به اتهام آزار و اذيت 9 دختر 7 تا 13 ساله دستگير شده است با راي قضات دادگاه كيفري استان تهران به چهار مرتبه اعدام محكوم شد. اين مرد به چهار نفر از طعمه هايش تجاوز كرده است.

مطابق اوراق پرونده اين مرد 28 ساله كه ابوالفضل نام دارد 11 آبان ماه سال گذشته توسط پليس دستگير شد. ماموران اداره شانزدهم پليس آگاهي از مدت ها قبل به دنبال دستگيري مردي بودند كه با معرفي خود به عنوان راننده سرويس مدرسه، دختران دانش آموز را ربوده و آنها را مورد آزار و اذيت قرار مي داد. ماموران در جريان تجسس هاي خود چند مظنون را دستگير كردند اما همه آنها توانستند با ارائه مدارك محكمه پسند بي گناهي شان را ثابت كنند. تا اينكه ابوالفضل دستگير شد و از آنجا كه گوشواره يكي از شاكيان كه كودكي 11 ساله بود در خودرواش كشف شد او براي تحقيقات بيشتر به پليس آگاهي انتقال يافت.

 هرچند متهم در ابتدا دست داشتن در اين ماجرا را انكار مي كرد اما زماني كه در برابر طعمه هايش قرار گرفت به ناچار اتهام آزار و اذيت كودكان را بر عهده گرفت. او كه متاهل است و زمان دستگيري صاحب يك فرزند شده بود در اعترافاتش گفت كارمند يك شركت خدماتي است و حدود يك سال قبل، وقتي از خيابان عبور مي كرد، با ديدن دختري كه كنار خيابان منتظر سرويس مدرسه بود، اين نقشه به ذهنش رسيده و آن را اجرا كرده است. او آزار و اذيت 9 دختر هفت تا 13 ساله را پذيرفت و ادامه داد: پس از نخستين نقشه، وسوسه شدم كه اين كار را ادامه دهم و بعد از آن نيز چند دختربچه ديگر را با همين شگرد سوار ماشينم كردم و با انتقال آنها به مكان هاي خلوت و با تهديد چاقو مورد آزار و اذيت قرار دادم. پس از آن نيز طلاهاي شان را سرقت كردم و با رها كردن طعمه هايم در خيابان، متواري شدم.

با ثبت اظهارات اين مرد پرونده اش براي تصميم گيري به دادگاه كيفري استان تهران فرستاده شد. صبح شنبه ابوالفضل در برابر پنج قاضي شعبه 113 دادگاه كيفري استان تهران قرار گرفت تا در برابر اتهام سرقت، آدم ربايي و تجاوز به عنف از خود دفاع كند. در حالي كه قضات دادگاه محاكمه را غير علني اعلام كرده بودند والدين دختربچه ها يك به يك شكايت شان را مطرح كردند و در ادامه ابوالفضل به دفاع از خود پرداخت و گفت هيچ كودكي را آزار نداده است. او گفت اعترافات قبلي اش را قبول ندارد و بي گناه است. به اين ترتيب رييس دادگاه با اخذ آخرين دفاع از او همراه با چهار مستشار دادگاه وارد شور شد.

صبح ديروز قضات دادگاه راي خود را اعلام كردند. آنان پس از بررسي محتويات پرونده ابوالفضل را مجرم تشخيص داده و به اتهام تجاوز به عنف به چهار مرتبه اعدام محكوم كردند. اين مرد همچنين به اتهام آدم ربايي نيز به تحمل 15 سال حبس و 99 ضربه شلاق و براي اتهام سرقت نيز به تحمل پنج سال حبس و 74 ضربه شلاق محكوم شد.

بر اساس اين گزارش در صورت تاييد اين حكم در ديوانعالي كشور مرد متجاوز به زودي مجازات مي شود.

منبع خبر:اعتماد

جدید ترین مطالب سایت