لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

"شاهرخ پورمیامین" نوازنده برجسته دچار تومور مغزی شد!

"شاهرخ پورمیامین" نوازنده سرشناس در بستر بیماری ست و اطرافیان او از نخستین جراحی او خبر دادند.

 

"شاهرخ پورمیامین" نوازنده برجسته دچار تومور مغزی شد!

"شاهرخ پورمیامین" نوازنده سرشناس در بستر بیماری ست و اطرافیان او از نخستین جراحی او خبر دادند.

شاهرخ پورمیامین نوازنده قدیمی و برجسته موسیقی کشور در روزهای گذشته به دلیل یک عارضه داخلی در بستر بیماری ست و اطرافیان این هنرمند از اوضاع نامساعد او خبر دادند.

رضا لمعانی (از نوازنده های موسیقی کشور و از دوستان نزدیک پورمیامین) در این باره به «موسیقی ما» گفت: «متاسفانه این موضوع صحت دارد و صحبت هایی که در شبکه های مجازی انجام شده، واقعیت دارد. طبق تماسی که برادر ایشان با ما گرفت متوجه شدیم که شاهرخ پور میامین در خواب دچار تشنج شده و پس از رساندن به بیمارستان متوجه شدیم که این نوازنده دچار تومور مغزی از نوع بدخیم شده بلافاصله مورد عمل جراحی قرار گرفت.»

این نوازنده در ادامه افزود: «بخش اول درمان این نوازنده انجام شده و پس از جراحی تومور از بدن شاهرخ خارج شده است. بخش دوم این عمل جراحی به صورت پرتو درمانی انجام خواهد شد که امیدواریم نتیجه بدهد.»

لمعانی توضیح داد: «برادر شاهرخ لحظه به لحظه در جریان بیماری شاهرخ است و از این پس به صورت رسمی از «موسیقی ما» منتشر خواهد شد».

شاهرخ پورمیامین پیش از این همکاری هایی با خواننده هایی چون محمد اصفهانی، علیرضا عصار، فرمان فتحعلیان، محسن چاوشی و... داشته است. این هنرمند در اولین و دومین جشن سالانه موسیقی ما نامزد کسب عنوان «نوازنده برتر سال» شده بود.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت