لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

"سلمان خان" ستاره بالیوود به 5سال زندان محکوم شد!!

دادگاه بمبئی بازیگر مشهور "سلمان خان" ستاره سینمای بالیوود را به پنج سال زندان محکوم کرد.

 

"سلمان خان" ستاره بالیوود به 5سال زندان محکوم شد!!

دادگاه بمبئی بازیگر مشهور "سلمان خان" ستاره سینمای بالیوود را به پنج سال زندان محکوم کرد.

13 سال پس از اینکه سلمان خان در بمبئی پنج نفر را که در پیاده رو خوابیده بودند زیر گرفت و باعث مرگ یکی از آنها شد، به قتل غیر عمد محکوم شد.

سلمان خان در همه اتهامات از جمله سرعت بالا، سهل انگاری در رانندگی و رانندگی تحت تاثیر الکل محکوم شناخته شد.

کانال خبری NDTV گزارش داد: هنگامی که قاضی رو به سلمان خان گفت: «تو راننده ماشین بودی» او مایوسانه ادعا کرد که راننده نبوده، اما قاضی ادعای او را نپذیرفت. این بازیگر هندی که خانواده اش نیز در دادگاه حضور داشتند با چشمانی اشکبار به حرف های قاضی گوش می داد. سلمان خان طبق حکم دادگاه به پنج سال زندان محکوم شد.

سلمان خان ادعا کرده، در زمان حادثه پشت فرمان ماشین نبوده و الکل هم مصرف نکرده بود. اما شاهدان در صحنه برخلاف گفته های او شهادت دادند. ماه ها پس از جلسه دادگاه در سال 2014 شاهد دیگری ورق را برگرداند، او شهادت داد که پس از تصادف سلمان خان را دیده که از در سمت راننده پیاده  شده است.

"سلمان خان" ستاره بالیوود به 5سال زندان محکوم شد!!

سلمان خان

از سوی دیگر در ماه مارس 2015 راننده سلمان خان در دادگاه گفته بود که در زمان حادثه او رانندگی می کرده تا سلمان خان را به خانه برساند، اما در مسیر لاستیک ماشین ترکیده است و قبل از اینکه او بتواند ماشین را کنترل کند، وارد پیاده رو شده و چون درب سمت سلمان خان قفل شده بوده است، سلمان خان از درب راننده پیاده شده است.در حالیکه ناظران خواستار محکومیت راننده به دلیل اظهارات خلاف واقع هستند، وکیل سلمان خان اعلام کرده که زمانی که جرثقیل سعی داشته ماشین را از روی فرد مقتول بلند کند، ماشین کاملا تصادفی روی او افتاده و منجر به مرگ او شده است.

سلمان از محبوبیت فوق العاده ای در هندوستان دارد و فیلم هایش همیشه از پرفروش های سینمای هند هستند. محبوبیت او با وجود درگیری او با قانون کم نشده است.او قبل از این در سال 2006 به دلیل شکار غیر مجاز یک هفته در زندان به سر  برده بود.

کارشناسان معتقدند که آینده کاری این بازیگر وابسته به مدت زمان محکومیت او خواهد بود. اگر حکمی که برای او صادر می شود کوتاه باشد او خواهد توانست دوباره پس از آن با طرفدارانش ارتباط برقرار کند، اما اگر حکم طولانی مدت باشد، این کار بسیار سخت خواهد بود.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت