لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عکس دروازه بان تیم ملی با دو دختر جوان دردسر ساز شد!

عکس منشوری دانیال داوری در صفحه منسوب به وی باعث نگرانی اکثر ملی پوشان شده است. مدت ها پیش در این صفحه یک عکس منشوری از او گذاشته شد که باعث سرو صدای فراوانی در میان اهالی فوتبال شد...

هموطن: مهاجم باتجربه پرسپولیس در حرکتی جالب با برخی ملی پوشان تماس گرفت و خواست تا هرچه زودتر این عکس را از روی صفحاتشان بردارند.

 عکس منشوری دانیال داوری در صفحه منسوب به وی باعث نگرانی اکثر ملی پوشان شده است. مدت ها پیش در این صفحه یک عکس منشوری از او گذاشته شد که  باعث سرو صدای فراوانی در میان اهالی فوتبال شد.

عکس دروازه بان تیم ملی با دو دختر جوان دردسر ساز شد!

حتی بعضی ها این عکس جنجالی را روی صفحات اینستاگرام و تانگویشان گذاشتند تا برخی از ملی پوشان پیگیر این قضیه شوند. یکی از ملی پوشان که با دیدن این عکس منشوری حسابی دلشوره گرفت محمدرضا خلعتبری بود.

مهاجم باتجربه پرسپولیس در حرکتی جالب به محض اینکه متوجه شد تعدادی از دوستانش در ایران عکس منشوری داوری را روی صفحات مجازی موبایل هایشان گذاشتند با آنها تماس گرفت و خواست تا هرچه زودتر این عکس را از روی صفحاتشان بردارند.

خلعتبری به کسانی که تماس گرفته بودند، گفت: «دانیال گناه دارد! او آلمانی است و به هیچ عنوان نمی داند فوتبال ایران با چنین عکس های منشوری به شدت برخورد می کند. این عکس را بردارید. می خواهید این بنده خدا هم از حضور در فوتبال ایران محروم شود؟»

خلعتبری قصد دارد به محض اینکه در اردوهای بعدی داوری را دید در این خصوص با سنگربان تیم ملی صحبت کند.

منبع خبر: مجله اینترنتی نیک صالحی

جدید ترین مطالب سایت