فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مغازه ای برای تجارت در فضا

"گراهام کندی" صاحب یک سوپرمارکت در کنار پمپ بنزین است اما رویای بزرگی برای آینده خود دارد. او آرزو دارد روزی به یک مغازه روی مریخ تبدیل شود و به همین علت است که فروشگاهش را تبدیل به یک مقر فضایی روی زمین کرده است.

 هموطن: روزگاری بود که انسان ها آرزوی پرواز داشتند و به دنبال ساخت هواپیما بودند. همه در فکرشان می پنداشتند که روزی به آسمان رفته و مانند پرنده ها شوند اما امروزه آروزی انسان ها رفتن به فضا و خارج از جو زمین است. همه فکر روزی را می کنند که در مریخ به پیاده روی بروند یا به سیاره های دیگر مسافرت کنند.

مغازه ای برای تجارت در فضا

"گراهام کندی" صاحب یک سوپرمارکت در کنار پمپ بنزین است اما رویای بزرگی برای آینده خود دارد. او آرزو دارد روزی به یک مغازه روی مریخ تبدیل شود و به همین علت است که فروشگاهش را تبدیل به یک مقر فضایی روی زمین کرده است.

مغازه ای برای تجارت در فضا

در این فروشگاه که به نام "درون فضا" نامگذاری شده است شما می توانید نمادهای مختلف از آسمان و کهکشان را مشاهده کنید. درون این رستوران حتی موجودات فیلم های علمی تخیلی مانند تبدیل شوندگان نیز دیده می شود.

مغازه ای برای تجارت در فضا

او تا به حال برای فروشگاه خود بیش از 20 هزار دلار خرج کرده است. او اعتقاد دارد اگر خودش نتواند روزی وارد فضا شود، حتما نوادگانش به آرزو و وصیت او عمل خواهند کرد. این فروشگاه در انگلستان واقع شده است و حالا محلی برای تجمع عاشقان فضا است.

منبع خبر: باشگاه خبرنگاران

جدید ترین مطالب سایت