فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چرا این روزها خبری از طناز طباطبایی نیست ؟

طناز طباطبایی ، بازیگر رخ دیوانه تاسیس مدرسه ملی سینما را یکی از اقدامات مثبت وزارت ارشاد در سال جدید معرفی کرد.

هموطن

بازیگر فیلم رخ دیوانه گفت: مشغول بررسی پیشنهادهای کاری در سال جدید است و هنوز کاری را نپذیرفته است. طناز طباطبایی امسال با فیلم مرگ ماهی، رخ دیوانه در جشنواره فجر حاضر شد. رخ دیوانه در جشنواره امسال با استقبال تماشاگران روبه رو شده و بیشترین جوایز جشنواره را از آن خود کرد.

طباطبایی درباره انتخاب های هنری خود در سال جدید  گفت: «پیشنهادهای کاری مختلفی داشتم اما هنوز کاری را نپذیرفتم. البته من هرگز خودم را به نقش و سینمای خاصی محدود نمی کنم به همین جهت دایره انتخاب های من گسترده است و نمی گویم فقط در فیلم های اجتماعی بازی می کنم. شاید اگر روزی فیلمساز شدم ژانر خاصی را انتخاب کنم.»

طباطبایی به فعالیت های وزارت ارشاد در حوزه سینما نیز اشاره کرده وگفت: «فراهم کردن پروسه آموزش حرفه ای فارغ از موفقیت و یا عدم موفقیت آن کاری ارزشمند است. من در خبرها خواندم که اساتید برجسته ای در این کلاس ها مشغول خواهند شد که این موضوع بر گزینش افراد تاثیر جدی می گذارد اگرچه طی کردن پروسه آموزش به استعداد و پشتکار هنرجویان انتخاب شده نیز مرتبط است. ولی شروع تقویت زیرساختهای آموزشی سینما حرکت بسیار ارزشمندی است که توسط ورزات ارشاد آغاز شده است.»

بازیگر فیلم هیس دخترها فریاد نمی زنند به جشنواره بین المللی فجر نیز اشاره و تاکید کرد: «امسال در جشنواره داخلی فیلم های خوبی به جشنواره فجر وارد شدند. چون نوع استقبال مخاطب عام از فیلم ها نیز درستی انتخاب ها را تایید می کرد. اگرچه معتقدم بخش بین الملل جشنواره فجر باید راه زیادی برای موفقیت بیشتر طی کند.»

جدید ترین مطالب سایت