لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بزرگترین خیانتی که برخی دختران به خود می کنند

برخی دختران بزرگترین خیانت را به خود می کنند و آن اینکه به راحتی در دسترس پسران هستند و با آنها رابطه برقرار می کنند...

هموطن:  مؤذن جامی، محمدهادی - برخی دختران بزرگترین خیانت را به خود می کنند و آن اینکه به راحتی در دسترس پسران هستند و با آنها رابطه برقرار می کنند...

دکتر امان الله قرائی مقدم در گفتگو با «فردا» گفت:وی با هشدار به دختران در خصوص تجرد گرایی تاکید کرد: امروز بزرگترین خیانتی که دختران به خودشان می کنند این است که به راحتی در دسترس پسران هستند و با آنها رابطه برقرار می کنند. به این دلیل است که تجرد گرایی افزایش یافته است. در حال حاضر 33 درصد دختران تجرد گرایی را برای آینده خود انتخاب کرده اند.

وی همچنین می گوید: 4 عامل در تمام دنیا ازدواج را عقب می برد. در ابتدا 4 سال زمانی که جوان برا درس خواندن در دانشگاه صرف می کند. سپس 2سال سربازی و چند سال هم طول می کشد تا کار پیدا کند. معضل مهم دیگر که در چند سال اخیر به آن اضافه شده است تفریحات بیرون از خانه است که سن ازدواج را بالا برده و آمار طلاق را افزایش می دهد.

این آسیب شناس اجتماعی در پایان اظهار داشت: متاسفانه الگوبرداری از فرهنگ غرب در جای جای زندگی جوان ایرانی ریشه دوانده است. تاخیر در ازدواج، افزایش ازدواج هایی که دختران از پسران بزرگتر هستند و درک متقابلی از هم ندارند، افزایش سن ادواج و افزایش جراحی های زیبایی و موارد بسیار دیگری که در زندگی امروز جوانان و نسل های آینده تبعات سنگینی خواهد داشت.

منبع: خبر فارسی

جدید ترین مطالب سایت