لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

این فیلم تیزر ندارد / آخرین وضعیت گیشه

پخش کننده فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» خبر داد که این فیلم پس از 3 روز اکران همچنان هیچ تبلیغ تلویزیونی و محیطی ندارد.

این فیلم تیزر ندارد / آخرین وضعیت گیشه

هموطن

سعید خانی در گفت وگویی با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،در ادامه اظهار امیدواری کرد که مسئولین به این فیلم که تایید همه ی جریانات سیاسی را دارد،نگاه ویژه ای داشته باشند تا بلایی که بر سر فیلم «استراحت مطلق» آمد بر سر این فیلم نیاید.

وی سپس آمار فروش سه روزه ی این فیلم با بازی لیلا حاتمی و علی مصفا را در تهران با 17 سالن، 47 میلیون تومان اعلام کرد.

خانی همچنان از شروع اکران این فیلم در شهرهای مشهد، شیراز، گرگان، اهواز و رشت در هفته ی پیش رو خبر داد.

مدیرپخش و مجری طرح فیلم «استراحت مطلق» همچنین آمار فروش آخرین ساخته کاهانی را در تهران با 11 سالن نمایش،یک میلیارد و 295 میلیون تومان اعلام کرد و خبر داد که در شهرستان ها پس از 8 هفته اکران با 23 سالن نمایش 670 میلیون تومان فروخته است که در مجموع به فروش یک میلیارد و 965 میلیون تومان رسیده است.

«قصه ها» چقدر فروخت؟

امیر قطبی مدیرپخش «فیلمیران» درباره ی آخرین وضعیت فروش«قصه ها» رخشان بنی اعتماد گفت: این فیلم در تهران تا پایان شب گذشته، پس از 10 روز نمایش و فقط در 12 سالن سینما به فروش 275 میلیون تومانی رسیده است.

به گفته ی او؛ سه سالن از این تعداد در این هفته اضافه شده است.

قطبی در ادامه به اکران دو،سه روزه ی فیلم «قصه ها» در شهرستان ها اشاره کرد و گفت:این فیلم در همین مدت زمان کوتاه با نمایش در حدود 30 سالن، فروشی نزدیک به 26 میلیون تومان داشته است.

قطبی درباره ی آخرین وضعیت فروش «ایران برگر» به عنوان فیلم اکران نوروزی توضیح داد: این فیلم تا پایان شب گذشته 25 اردیبهشت ماه، پس از 63 روز اکران در تهران با 30 سالن نمایش، دو میلیارد و 880 میلیون تومان و در شهرستان ها با 65 سالن یک میلیارد و 870 میلیون تومان فروش داشته است که در مجموع به فروش چهار میلیارد و 750 میلیون تومان رسیده است.

جواد نوروزبیگی هم آخرین وضعیت فروش «من دیه گو مارادونا هستم» را در تهران پس از حدود 15 روز نمایش در 20 سالن، 280 میلیون تومان و در شهرستان ها با 22 سالن پس از حدود 10 روز اکران،90 میلیون تومان اعلام کرد.

او همچنین خبر داد که نصب بیلبوردهای این فیلم هم از امروز آغاز شده است.

جدید ترین مطالب سایت