فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

زورگیری با قمه حشیشی

رییس کلانتری 108 نواب از دستگیری دو زورگیر که با قمه اقدام به زورگیری از یکی از شهروندان کرده بودند، خبر داد.

هموطن

سرهنگ سیروس کتابعلی در تشریح جزییات این خبر گفت: در ساعت 01:50 بامداد روز بیست و یکم اردیبهشت ازطریق مرکز فوریت های پلیسی 110 یک مورد زورگیری به مأموران کلانتری اطلاع داده شد که به دنبال آن عوامل 108 نواب به محل اعلام شده واقع در خیابان کمیل، تقاطع خیابان خوش و مرتضوی اعزام شدند.

وی با اشاره به انجام تحقیقات اولیه در این باره خاطرنشان کرد: مأموران در تحقیقات ابتدایی خود متوجه شدند که دو نفر به نام های پویا و آرمان در حالی که سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی بودند به فردی 28 ساله به نام شهرام مراجعه کرده و با تهدید قمه از وی زورگیری کردند.

رییس کلانتری 108 نواب با بیان اینکه شاکی به مأموران مراجعه کرده و صحت اظهاراتش مورد تایید قرار گرفت، به دنبال آن بلافاصله از طریق هماهنگی مرکز پیام کلانتری به کلیه واحدها ابلاغ شد تا در صورت رویت افرادی با مشخصات اعلام شده اقدام به دستگیری آنان کنند.

وی با بیان اینکه بعد از مدتی یکی از مأموران گشت یکی از این افراد را در محدوده خیابان گلکار مشاهده کرد، گفت: دو زورگیر به محض مشاهده پلیس اقدام به فرار از محل کردند که در این حین ماموران اقدام به بستن راه های خروجی کرده و متهمان با رها کردن موتورسیکلت با پای پیاده فرار کردند.

کتابعلی با اشاره به عملیات تعقیب و گریز متهمان و ماموران خاطرنشان کرد: سرانجام بعد از دقایقی تعقیب و گریز ماموران در یکی از کوچه های محدوده خیابان گلکار دو متهم را حین فرار شناسایی کرده و آنان را دستگیر کردند.

رییس کلانتری 108 نواب با بیان اینکه از دو متهم یک قبضه قمه که آن را به روی زمین انداخته بودند کشف شد، گفت: همچنین در بررسی های بیشتر مشخص شد که روی تیغه قمه مقادیری موادمخدر از نوع حشیش جاسازی شده است.

وی با بیان اینکه متهمان به همراهی شاکی پرونده و اموال مکشوفه به کلانتری 108 نواب منتقل شدند، گفت: افسر تحقیق اقدامات لازم را در این خصوص انجام داده و دو متهم دستگیر شده برای ادامه روند رسیدگی جرم روانه دادسرا شدند. همچنین موتور سیکلت نیز به پارکینگ منتقل شد و اموال زورگیری از سارق نیز به وی تحویل داده شد.

جدید ترین مطالب سایت