فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«بهنوش بختیاری» مجری شد

بهنوش بختیاری که قرار است با برنامه «آبرنگ» شبکه نسیم، اولین اجرایش در تلویزیون را تجربه کند، در این خصوص گفت: از همه مجریان عزیز عذرخواهی می کنم؛ چرا که من مجری نیستم و قصد ندارم کار اجرا را ادامه بدهم اما ... 

خبرگزاری ایسنا: بهنوش بختیاری که قرار است با برنامه «آبرنگ» شبکه نسیم، اولین اجرایش در تلویزیون را تجربه کند، در این خصوص گفت: از همه مجریان عزیز عذرخواهی می کنم؛ چرا که من مجری نیستم و قصد ندارم کار اجرا را ادامه بدهم اما ...

«بهنوش بختیاری» مجری شد

این بازیگر درباره اولین اجرای تلویزیونی اش در شبکه نسیم توضیح داد: «آبرنگ» یک برنامه کاملا شاد است و به دلیل اینکه این برنامه در جهت شادی مردم طراحی شده است، به طور استثناء قبول کردم تا آن را اجرا کنم؛ وگرنه من مجری نیستم و قصد هم ندارم مجری گری را ادامه بدهم ولی این کار واقعا برایم ارزشمند است؛ چراکه «آبرنگ» جهت رفع غم و اندوه مردم ساخته شده است.

این هنرمند با اشاره به افتتاح رسمی شبکه نسیم در عین حال خاطرنشان کرد: دوست دارم شبکه نسیم به عنوان تنها شبکه طنز تلویزیون زنگ تفریحی اساسی برای مردم باشد تا برای لحظاتی مردم را از غم و اندوه دور کند. به همین خاطر خوشحالم که با اجرای «آبرنگ» در جهت شادی مردم گام برمی دارم.

بختیاری سپس با بیان اینکه از اولین اجرای تلویزیونی اش رضایت دارد،  اظهار کرد: «آبرنگ» یک برنامه تولیدی است که اکنون هم در حال ضبط است. طبیعی است که در اولین اجرا تا زمانی که فرد در نقش مجری برای اولین  بار جا بیافتد کمی زمان می برد ولی در عین حال به مرور زمان نواقص برطرف می شود ولی در مجموع از اولین اجرایم در شبکه نسیم راضی هستم.

وی در ادامه درباره اینکه آیا برای برنامه «آبرنگ» مهمان هنرمند هم تدارک دیده شده است؟ پاسخ داد: برنامه «آبرنگ» مهمان ندارد چرا که فرصت برنامه به گونه ای طراحی نشده که مهمان در آن جایی داشته باشد. این برنامه قرار است هر شب به مدت 15 دقیقه از شبکه نسیم به روی آنتن برود؛ بنابراین جایی برای مهمان ندارد اگر هم یک درصد قرار بود این برنامه با حضور مهمان همراه باشد، خودم به عنوان مجری ترجیح می دادم اصلا صحبت نکنم و تمام تایم را به مهمان اختصاص بدهم؛ چرا که به نظرم اگر برای صحبت کردن به مهمان وقت کافی ندهیم، نهایت بی احترامی است.

بازیگر سریال های «خوب، بد، زشت»، «خانه به دوش»، «خداحافظ بچه»، «چهارخونه» و ... در پایان گفت وگوی خود با ایسنا گفت: برنامه «آبرنگ» به خاطره های زیبا و لطیفه های جالب مردم اختصاص دارد. ما هم سعی می کنیم یک برنامه فوق العاده شادی داشته باشیم. این برنامه فعلا در حال حاضر در 100 قسمت 15 دقیقه ای در حال ضبط است که فکر می کنم پخش آن از روز چهارشنبه - 17 اردیبهشت  ماه - بعد از افتتاح رسمی «نسیم» بین ساعت 21 تا 23 به روی آنتن برود. 

جدید ترین مطالب سایت