لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سخت ترین گروه جام جهانی از نظر کریس رونالدو

کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی رئال مادرید در روزهای اوج خود به سر می برد. پس از کسب توپ طلای فوتبال جهان و موفقیت با باشگاه رئال مادرید، کریستیانو رونالدو امیدوار است در جام جهانی 2014 برزیل بتواند نمایش خوبی با پرتغال داشته باشد...

هموطن: کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی رئال مادرید در روزهای اوج خود به سر می برد. پس از کسب توپ طلای فوتبال جهان و موفقیت با باشگاه رئال مادرید، کریستیانو رونالدو امیدوار است در جام جهانی 2014 برزیل بتواند نمایش خوبی با پرتغال داشته باشد.

کریستیانو رونالدو در گفت وگو با تلویزیون اسپانیا درباره شرایط نیمار در تیم ملی برزیل، گفت: نیمار بازیکن بزرگی است و من فکر می کنم او در سال های آینده ارزش های خود را بیشتر نشان دهد. او می تواند ستاره جام جهانی 2014 برزیل باشد.

کاپیتان تیم ملی پرتغال در ادامه گفت: نیمار در ابتدای فصل به خوبی با بارسلونا هماهنگ نشده بود و در ابتدا مشکلاتی داشت اما شک ندارم که او به زودی به بازیکن بزرگی تبدیل خواهد شد.

رونالدو در پایان درباره حضور در جام جهانی 2014 برزیل، گفت: پرتغال مدعی قهرمانی در جام جهانی نیست، اما تلاش خواهیم کرد تا بازی های خوبی در برزیل از خودمان نشان دهیم. ما در گروه سختی قرار گرفته ایم. به نظر من گروه پرتغال، سخت ترین گروه جام جهانی 2014 برزیل است. می خواهیم در جام جهانی گام به گام پیش برویم. در اولین دیدار، بازی حساسی برابر آلمان پیش رو داریم. سپس برای صعود باید غنا و آمریکا را از سر راهمان برداریم. در صورتی که بتوانیم به دور دوم راه یابیم هر اتفاقی ممکن است رخ دهد چرا که بازی های مرحله حذفی جام جهانی بسیار نزدیک به هم هستند.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت