لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستگیری شرور تخریبگر در شهرک ولیعصر

  رییس کلانتری 153شهرک ولیعصر از دستگیری یکی از اوباش جنوب غرب پایتخت در جریان تعقیب و گریز پلیس خبر داد.      

سرگرد ایرج ارسلانی، در این باره گفت: در ساعت 1:30 بامداد 22 اردیبهشت ماه امسال خبر تخریب شیشه های دو دستگاه خودرو ون و سواری پراید به مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ اعلام شد و به دنبال آن عوامل کلانتری 153 شهرک ولیعصر به محل اعلام شده واقع در خیابان احمد حسینی اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور عوامل گشت کلانتری 153 به محل حادثه اظهار کرد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد یکی از اوباش پس از آنکه اقدام به تخریب خودروهای شهروندان کرده قبل از حضور ماموران با استفاده از یکدستگاه خودرو پیکان از محل متواری شده بود.

ارسلانی با اشاره به اجرای طرح مهار در منطقه اظهار کرد: طرح مهار در مرحله اجرا و خودرو مذکور در خیابان جلالی مورد شناسایی قرار گرفت که در این حین متهم دو قمه را از داخل شیشه بیرون آورده و اقدام به عربده کشی، عرض اندام و قدرت نمایی کرد.

رییس کلانتری 153شهرک ولیعصر با بیان اینکه سرنشین سواری پیکان بدون توجه به فرمان ایست پلیس از محل متواری شد، گفت: در این شرایط تعقیب و گریز میان ماموران و سرنشینان خودرو آغاز شد و مدتی بعد از تعقیب و گریز خودرو مذکور متوقف شده و راننده پیکان به نام اسکندر دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

وی با اشاره به انجام بازرسی از داخل خودرو، گفت: در انجام بازرسی یک عدد غلاف نیم متری قمه، حدود نیم لیتر مشروب الکلی، یک قبضه چماخ گرزی و ... کشف و ضبط شد.

ارسلانی با بیان اینکه خودرو مذکوربه پارکینگ منتقل شد، گفت: متهم نیز به کلانتری منتقل شد و پس از تشکیل پرونده ای در کلانتری با دستور مقام قضایی برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم در اختیار ماموران پایگاه پنجم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت