لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

وعده وزیر ارتباطات برای ایجاد 100 هزار شغل

 وزارتخانه امیدوار است در زمان باقی مانده بتواند اهداف در نظر گرفته شده در برنامه پنجم توسعه را عملیاتی کند...

ایتنا- واعظی: وزارتخانه امیدوار است در زمان باقی مانده بتواند اهداف در نظر گرفته شده در برنامه پنجم توسعه را عملیاتی کند.

راهکارهای دسترسی به اقتصاد مقاومتی در کمیته ای مشترک میان وزارت ارتباطات و کمیسیون صنایع مجلس مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایتنا از ایسنا، رضا رحمانی - رییس کمیسیون صنایع مجلس - در این زمینه اظهار کرد: ما در تلاش هستیم که تا پیگیری های لازم را انجام دهیم تا بودجه مناسب به وزارت ارتباطات اختصاص داده شود تا شرایط مناسبی که مردم به آن نیاز دارند ایجاد شود.

محمود واعظی هم در این زمنیه اظهار کرد: بلافاصله پس از ابلاغ موضوع اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری ما در وزارت ارتباطات کمیته ای دراین زمینه تشکیل دادیم.

وی با اشاره به این که از ۲۴ بندی که در صحبت های مقام معظم رهبری به آن اشاره شده حدود ۱۷ بند ارتباط نزدیک با بحث اقتصاد مقاومتی دارد، اظهار کرد: ما از حالا به فکر برنامه ششم هستیم و باید در این زمینه به اقتصاد مقاومتی توجه داشته باشیم.

واعظی اظهار کرد: ما در این سیاست ها تلاش کردیم تا حوزه فاوا از حالت سلیقه ای خارج کنیم و شرایطی ایجاد کنیم هر فردی که در صدر کار و به عنوان مدیر قرار گرفت سیاست های خود را به طور روشن در دست داشته باشد.

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات توجه به رفاه و خدمات رسانی به مردم را نیز از دیگر نکات مهم دانست و افزود: از این پس ما برای تولید و پژوهش اولویت خاصی قائل خواهیم بود و علاوه بر این ها بحث اشتغال را مدنظر خواهیم داشت چرا که بر این باور هستیم که این حوزه می تواند با سرمایه کم اشتغال بالا ایجاد کند.

واعظی در عین حال عنوان کرد: طرحی نیز دراین زمینه آماده شده که یکشنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی به رییس جمهور ارائه شد و در قالب آن این امکان وجود دارد تا پایان سال ۳۰ هزار و در پایان سال آینده ۱۰۰ هزار شغل ایجاد شود.

وی اظهار امیدواری کرد که وزارت ارتباطات در دو سال باقیمانده بتواند تمام اهداف در نظر گرفته شده در برنامه پنجم توسعه عملیاتی کند.

رمضانعلی سبحانی فر - نماینده کمیسیون صنایع مجلس - هم در این مراسم به پاسخگویی به سوالی که درباره شبکه های اجتماعی مطرح شده بود پرداخت و عنوان کرد: در حوزه فعالیت شبکه های اجتماعی ما به شبکه های داخلی و شبکه های خارجی که با مسائل سیاسی و اجتماعی ما تضادی نداشته باشند مشکلی نداریم. اما شبکه هایی که ممکن است از نظر اجتماعی ، اقتصادی و یا سیاسی مشکلاتی داشته باشند در کارگروه فیلترینگ که ۱۳ عضو از نهادهای مختلف دارد مورد بررسی قرار خواهند گرفت. 

 

جدید ترین مطالب سایت