لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

سوارکاران بی‌ام‌دبلیو در جاده ابریشم

  17 گردشگر موتورسوار با گذر از مرز آستارا به ایران رسیدند و قرار است یک هفته ای نوار شمالی کشور را طی کنند. این سوارکاران موتورسیکلت های BMW برای نخستین بار است که به ایران می آیند.      

ابراهیم پورفرج رییس شرکت گردشگری پاسارگادتور  » که اجرای این رالی موتورسواران را در ایران برعهده دارد، با اعلام این مطلب به خبرنگار گردشگری ایسنا، گفت: این گردشگران که با 17 دستگاه موتورسیکلت BMW سفر خود را در جاده ابریشم آغاز کرده اند، روز سه شنبه 29 اردیبهشت ماه از مرز آستارا به ایران وارد شدند و با گذر از تهران، گرگان و بجنورد روز دوشنبه، سوم خردادماه ایران را از مرز باجگیران ترک می کنند.

او که پیش تر رالی دوچرخه سواران را در جاده ابریشم اجرا کرده بود، اظهار کرد: این موتورسواران که برای نخستین بار به ایران می آیند قرار است در یک ماه جاده ابریشم را طی کنند. سفر آن ها از گرجستان و جمهوری آذربایجان آغاز شده است که با گذر از ایران، ترکمنستان، ازبکستان و قرقیزستان ادامه می یابد و سرانجام به چین ختم می شود.

به گفته ی او، این گردشگران از کشورهای آمریکا، انگلیس، کانادا، نروژ و مجارستان هستند که در مسابقه رالی جاده ابریشم شرکت کرده اند و قرار است در حین اجرای این مسابقه در چهار نقطه از ایران توقف داشته باشند تا جاذبه های گردشگری این مناطق را هم ببینند.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت