فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شقایق فراهانی در انقلاب زیبا + تصاویر

شقایق فراهانی برای بازی در نقش مانیا به گروه سازندگان سریال انقلاب زیبا پیوست. انقلاب زیبا در تهران در حال تصویربرداری می باشد و بهرنگ توفیقی کارگردانی آن را بر عهده دارد.

شقایق فراهانی در انقلاب زیبا + تصاویر

مجموعه تلویزیونی «انقلاب زیبا» به تهیه کنندگی رامین عباسی زاده و کارگردانی بهرنگ توفیقی دوم اردیبهشت امسال در منزلی حوالی خیابان کامرانیه کلید خورده و گروه به صورت شب کاری تصویربرداری را پیش می برند.شقایق فراهانی جدیدترین بازیگر است که در نقش زنی به نام مانیا به گروه هنرمندان سریال پیوسته و بزودی جلوی دوربین می رود. او نقش زنی را دارد که با یکی از خانواده های اصلی قصه با بازی آتیلا پسیانی و آزاده صمدی که پدر و دختری به نام های جابر و زیبا هستند، در ارتباط است. سازندگان بزودی از لوکیشن فعلی که منزل جابر و زیباست، راهی شرکتی در خیابان شریعتی می شوند که در قصه محل کار زیبا معرفی می شود.

شقایق فراهانی در انقلاب زیبا + تصاویر

بازیگران اصلی سریال عبارتند از:علیرضا کمالی (حامد) ، فریبا کوثری (مادر حامد)  مجید واشقانی (سروان بهرامی)، نوش آفرین رحمانی (زهره دوست زیبا)، اکبر معززی (محمود)، ماریه تهرانچی(مهتاج)، فهیمه جلوخانی نیارکی، کیان محمدی، غلامرضا صادقی، نیوشا مدبر، رضا افشار، محسن درویش زاده، پیمان یاحقی و.... یکی دو بازیگر دیگر نیز بزودی به گروه خواهند پیوست. تدوین همزمان سریال نیز طی روزهای آینده آغاز خواهد شد.

 خلاصه داستان : زیبا و حامد به تازگی ازدواج کرده اند. بازگشت پدر زیبا از خارج پس از سالها باعث یادآوری خاطره و ماجرای تلخی در سالها پیش می شود که خانواده ها را تا مرز از هم پاشیدگی پیش می برد. در این میان اما ماجرای بزرگتر و خطیرتری در پس این اتفاق جریان دارد که زندگی همه را تهدید می کند.

هموطن

 

 

جدید ترین مطالب سایت