لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«تراکتورسازی» اول شد

حواشی بازی حساس تراکتورسازی تبریز و نفت تهران با آن 8 دقیقه تاریخی و خبرساز، هر پنج خبر پربازدید ایسنا در هفته گذشته را به خود اختصاص داد و اگرچه تیم تراکتورسازی نتوانست به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران دست یابد اما در پربازدیدهای رسانه ها در صدر ایستاد.

در ادامه، پنج خبر پربازدید در هفته پایانی اردیبهشت  را مرور می کنیم:

5- پنجمین خبر پربازدید ایسنا در هفته گذشته، اظهارات دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره بازی تراکتورسازی و نفت بود. علیرضا اسدی درباره حواشی دیدار تراکتورسازی و نفت تهران با بیان اینکه در این قضیه به تراکتور ظلم شده است و باید درباره آنها احقاق حق شود، اعلام کرد که به دنبال مسببان این اتفاق هستند تا با آنها برخورد کنند. او در پاسخ به این سوال که آیا جام قهرمانی از سپاهان پس گرفته می شود یا خیر گفت: احقاق حق بحثی منطقی است. ما باید ببینیم اگر حقی ضایع شده است این حق را برگردانیم. هر احتمالی وجود دارد. باید مستندات را جمع کنیم و پس از کامل شدن مستندات جلسه ای برگزار کنیم و درباره این موضوع تصمیم بگیریم.

4- گفت وگوی ایسنا با سرمربی تیم فوتبال نفت تهران درباره بازی تیمش مقابل تراکتورسازی، چهارمین خبر پربازدید ایسنا در هفته گذشته شد. علیرضا منصوریان در این گفت وگو از اتفاقات روی داده در دقایق پایانی دیدار تیمش برابر تراکتورسازی به شدت انتقاد کرد و آن را «8 دقیقه تلخ تاریخ فوتبال ایران» نامید.

3- روایت رئیس کمیته مسابقات لیگ از خسارات سنگین در تبریز، توانست عنوان سومین خبرپربازدید هفته در ایسنا را از آن خود کند. غلامرضا بهروان در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: اتفاقات بسیار بدی در ورزشگاه یادگار امام رخ داد که در آخر هم خسارت سنگینی را به ورزشگاه وارد کرد.

2- علیرضا فغانی داور بازی تراکتورسازی تبریز و نفت تهران هم توانست سهمی در اخبار پربازدید ایسنا در هفته گذشته داشته باشد. او که پس از این بازی و در جریان حوادث روی داده در ورزشگاه یادگار امام (ره)، محور اصلی بخشی از انتقادات بود، در گزارشی از ایسنابه خلبان مرحوم هواپیماهای ساقط شده تشبیه شد و نویسنده این گزارش استدلال کرد که او مظلوم ترین فرد بوده و حمله به بهترین داور ایران نه اخلاقی است و نه قانونی.

1- و نهایتا پربازدیدترین مطلب ایسنا در هفته گذشته، گزارشی بود با عنوان همه متهمان ماجرای ورزشگاه تبریز. در این گزارش، متهمان جنجال تبریز به دو گروه داخلی و خارجی تقسیم شدند؛ داخلی ها کسانی بودند که در بازی حضور داشتند و خارجی ها را کسانی تشکیل می دادند که در مسابقه نقش مستقیم نداشتند.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت