فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نقشه‌های اپل به‌روز می‌شود

  اپل در نسخه جدید سیستم عامل IOS اپلیکیشن نقشه های خود را به روزرسانی خواهد کرد به طوریکه مسیرهای حمل و نقل عمومی را پوشش دهد.      

نقشه‌های اپل به‌روز می‌شود

اپل قرار است نقشه های خود را در IOS9 به روزرسانی کند و مسیرهای حمل و نقل عمومی را پوشش دهد. انتظار می رود IOS9 در کنگره جهانی موبایل که اوایل ژوئن در بارسلونا برگزار می شود رونمایی شود.

نقشه های اپل از زمانیکه در سال 2012 در IOS6 جایگزین نقشه گوگل شدند شروع ناامید کننده ای داشته اند. این شروع آنقدر بد بود که تیم کوک، مدیرعامل اپل به دلیل ارائه مسیرهای اشتباه در این نقشه ها و که گاهی به شرایط خطرناک منجر شد، از مردم عذرخواهی کرد.

نقشه های اپل از آن زمان تاکنون پیشرفته کرده و به اندازه نقشه های گوگل قابل اعتماد است اما هنوز فاقد مسیرهای حمل و نقل عمومی است.

در حال حاضر نقشه های اپل اپلیکیشن پیش فرض نقشه روی دستگاههای IOS است و به معنی اینست که کاربران آیفون یا آی پد نمی توانند هنگام کلیک روی لینک آدرس در اپلیکیشن های دیگر اپل نظیر میل، آی مسنجر یا سافاری از نقشه گوگل استفاده کنند.

تنها راه استفاده از نقشه های گوگل از لینک آدرس استفاده از اپلیکیشن های گوگل نظیر جی میل و کروم است که به کاربر اجازه می دهد از نقشه گوگل به عنوان نقشه پیش فرض استفاده کند.

بر اساس اطلاعات بیزینس اینسایدر، مشخصا اپل دوست ندارد کاربرانش از اپلیکیشن های رقیب استفاده کنند. اضافه شدن مسیرهای حمل و نقل عمومی به نقشه های اپل بازی را برای این شرکت تغییر خواهد داد زیرا کاربران اپل دیگر مجبور به استفاده از اپلیکیشن های گوگل نخواهند شد.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت