لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اظهارات عجیب متهم ردیف اول حوادث تبریز

مزروعی ؛ این نام فردی است که از عصر پنجشنبه تاکنون حسابی در فوتبال ایران به شهرت رسیده است.

می گویند او که اصلیتی اصفهانی دارد، به خاطر رابطه بسیار خوبی که با مسئولان شهری و فوتبالی شهر اصفهان دارد، یکی از مقصران دیدار تراکتورسازی - نفت تهران بوده و کارهایی انجام داده تا آن اتفاقات رخ بدهد.

خودش هم همه ارتباطاتش را تأیید کرده اما در مصاحبه ای گفته بود: «من کارهای پروژه ای انجام می دهم و شاید هم این یک پروژه بوده باشد که به من داده اند.»

اما مزروعی روز گذشته گفت: «بنده کارهای پروژه ای - اجتماعی انجام می دهم و به خصوص در زمان انتخابات کارهایم شروع می شود اما در مورد این اتفاقات تا زمانی که با مسئولان استانی به خصوص استاندار اصفهان حرف نزنم نمی توانم ماجرا را بازگو کنم.»

به او گفتیم با توجه به حرف هایی که می زنی، باید مطمئن شد که اتفاقاتی در میان بوده وگرنه دلیلی نداشت تا این حد صراحت داشته باشی. می گوید: «مهم نیست چه برداشتی از حرف های من شود اما دوست ندارم قربانی باشم. اتفاقا فردی که می گفت از دفتر آقای خلیلیان مدیرعامل سپاهان تماس گرفته، به من زنگ زد و گفت حرف هایم را تکذیب کنم اما تا وقتی نفهمم قربانی می شوم یا نه، حرفی نمی زنم. نه چیزی را تأیید می کنم و نه تکذیب. حرف هایم را زده ام. حتی می توانم به شما بگویم آقای پولادگر که نماینده اصفهان در مجلس است هم به من در این خصوص پیامک داده است.»

مزروعی در پاسخ به این سؤال که خلیلیان گفته شما بیمار روانی هستید، اضافه کرد: «من سال 75 دانشجوی آقای خلیلیان بودم نه بیمار ایشان. اگر خلیلیان به من گفته بیمار روانی، دروغ گفته و من تکذیب می کنم. اگر ایشان پرونده پزشکی دارد، رو کند.»

او که اصرار داشت نامش منتشر شود و دیگر با عنوان «م. م» اسمش را نبرند، در پاسخ به این سؤال که آیا عشق شهرت است، گفت: «نه، عشق شهرت نیستم اما این مسئله برایم بسیار گران تمام شده است. من نه روانی هستم و نه عشق شهرت.»

خبر ورزشی در پایان نوشته است: آنچه از نظرتان گذشت، ادعاهای این  فرد است و بدون دخل و تصرف منتشر شده است. حال قضاوت را به خوانندگان خود می سپاریم.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت