لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قتل عراقچی در صحن علنی!

جلسه مجلس با ظریف و عراقچی غیرعلنی بود. خیلی استرس داشتم. خبرهای عجیبی از مجلس بیرون می آمد. گویا اینترنت را در مجلس قطع   و آنتن گوشی ها را هم کور کرده بودند. فضای امنیتی در مجلس حاکم بود.

قتل عراقچی در صحن علنی!

  طنز)قتل عراقچی در صحن علنی!

3 خرداد 94

ساعت 11:05 صبح

جلسه مجلس با ظریف و عراقچی غیرعلنی بود. خیلی استرس داشتم. خبرهای عجیبی از مجلس بیرون می آمد. گویا اینترنت را در مجلس قطع   و آنتن گوشی ها را هم کور کرده بودند. فضای امنیتی در مجلس حاکم بود.

حالا گویا این وسط یک نفر هم اعلام کرده بود سپاهان قهرمان... نه نه چیزه... ببخشید این چند وقت درگیر ماجرای تبریز بودم. منظورم این است که یک نفر هم این وسط اعلام کرده بود عراقچی را در صحن علنی به قتل رسانده اند. خیلی نگران بودم. اگر عراقچی را کشته باشند، حتما ظریف را هم دستکم عزل کرده اند! حالا چه کار باید می کردم؟ تا جلسه تمام شد خبرها روی خبرگزاری قرار گرفت که حاکی از درگیری شدید لفظی کوچک زاده با ظریف بود. با نگرانی زنگ زدم به ظریف. تا گوشی را جواب داد، گفتم: «جواد خوبی؟» با خنده گفت: «بله آقا خوبم.

شما چطورین؟» گفتم: «منو ول کن! اون تو  چه خبر بود؟» گفت: «غیرعلنیه نمی تونم بگم!» گفتم: «اه! لوس نشو! خبر اومده که عراقچی رو زدن. درسته؟» با تعجب گفت: «کی همچین خبری داده؟! مگه کشکه؟ یعنی چی زدن؟ معاون وزیر خارجه رو مگه می شه زد؟» گفتم: «مرد حسابی من که رئیس جمهورم با لنگ کفش بهم حمله کردن! تهدید کردن وزیر خارجه انگلیس بیاد ایران با گوجه فرهنگی می زنیمش! سفارت یک کشور که بخشی از خاک اون کشوره تسخیر کردن، برای تنبیه حتی به یک نفرشون نگفتن «بی تربیت این چه کاری بود کردی!» بعد اون وقت انتظار داری زدن معاون وزیر براشون کاری داشته باشه؟!» جواد گفت: «آقا دیگه آخه ضرب و جرح که نمی شه. مجازات داره.» گفتم: «فکر کردی! نماینده ها مصونیت دارن.» گفت: «مصونیت هم حدی داره. دیگه واسه ضرب و جرح که مصونیت نداریم.»

گفتم: «اختیار داری. ببین نماینده ها بر دو نوع هستن. یا مستقل و اصلاح طلبن، که اینا رو حتی اگه از نحوه نشستن شون روی صندلی هم خوششون نیاد، می تونن زندانی کنن! یا اینکه نماینده اصولگراست، که حتی اگه من رو هم بزنن مصونیت دارن. کسی کاریشون نداره. حالا بگو ببینم چی شد؟» گفت: «هیچی بابا قانع شدن.» گفتم: «آخه می گفتن با کوچک زاده درگیری شدید لفظی داشتین.» گفت: «نه بابا عادی داشتیم حرف می زدیم. کوچک زاده چیزی توی دلش نیست ولی اخلاقش یه جوریه وقتی داره عادی و مسالمت آمیز رایزنی می کنه، همه فکر می کنن درگیری لفظی داره!»   

ساعت  14:22 بعدازظهر  

داشتم خبرگزاری ها را چک می کردم، دیدم یکی از خبرگزاری های اصولگرا که وابسته به یکی از نهادهای خاص است، در مصاحبه با یکی از نمایندگان (حالا اشاره به شخص خاصی نمی کنم. همان آقای MPT) گزارش جلسه امروز مجلس را داده است. در روتیتر خبر هم نوشته: «عراقچی در جلسه غیرعلنی مجلس» و بعد صحبت های عراقچی را آورده است.

زنگ زدم به علی آقای لاریجانی و گفتم: «استاد می شه بفرمایید فلسفه غیرعلنی شدن جلسه مجلس چیه؟» گفت: «اینکه خبرنگاران حضور نداشته باشن و پشت درهای بسته باشه.» گفتم: «   به چه منظور؟» گفت: «به این منظور که جلسه حساسه و به مصلحت نیست که به اطلاع عموم برسه.» گفتم: «خب بعد می شه بفرمایید فلسفه مصاحبه نماینده مجلس جنابعالی با یکی از خبرگزاری ها و اعلام جزییات صحبت های عباس عراقچی چیه؟» گفت: «این کار مرسومه. بالاخره بخشی از صحبت ها منتقل می شه.» گفتم: «مرد حسابی! آخه چرا هر دفعه بخشی از صحبت ها به ضرر دولته منتشر می شه؟!» گفت: «اگه فکر می کنید به ضرر شماست، شما فکر می کنید که به ضرر شماست!» گفتم: «چی میگی؟! با یه زبون ساده تر بگو ما هم بفهمیم!» گفت: «هیچی دکتر. اصلا همینی که هست. به من چه؟!» گفتم: «باشه! پس منم اگه نذاشتم ظریف دیگه   بیاد جلسه غیرعلنی مجلس، ناراحت نشید!»

 وقایع نگار 3 خرداد 94:

1-  درگیری شدید لفظی کوچک زاده با ظریف

2- انتشار جزییات جلسه غیرعلنی مجلس با ظریف و عراقچی، بلافاصله بعد از جلسه در خبرگزاری اصولگرا  

  اخبار سیاسی  -  احسان ابراهيمي, قانون 

جدید ترین مطالب سایت