لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حادثه‌ای مهیب در سیتی‌سنتر اصفهان

مدیر روابط عمومی آتش نشانی اصفهان اعلام کرد: عصر امروز حوالی حدود ساعت 17 اتصالات 6 لوله فاضلاب در سیتی سنتر اصفهان شکسته و بر سقف بیش از 20 خودرو پارک شده در پارکینگ فرود آمده است.

عنایت زاده گفت: هم زمان با شکست اتصالات نشت بنزین در محل حادثه اتفاق افتاده به همین دلیل بلافاصله مجتمع از خروج اضطراری تخلیه شد.

او ادامه داد: بر روی بنزین ها کف پاشیده شده و از هرگونه امکان حریقی جلوگیری به عمل آمده و برق و گاز مجتمع قطع شده است.

وی افزود: ماموران آتش نشانی از هفت ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند و مدیر عامل آتش نشانی به همراه رییسان 10 ایستگاه نیز در محل حضور دارند.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی با بیان این که هیچ فردی آسیب ندیده گفت: شرکت کاملا بیمه بوده است و هزینه افراد خسارت دیده پرداخت خواهد شد.

او افزود: اکنون ماموران در حال پاکسازی منطقه از لوله ها هستند.

مدیرعامل اصفهان سیتی سنتر نیز گفت: حادثه امروز سیتی سنتر خسارت جانی نداشته است و تنها به 20 خودرو آسیب رسیده است.

صرامی در خصوص حادثه پارکینگ مجموعه تجاری اصفهان سیتی سنتر اظهار کرد: ساعت 2:45 دقیقه ظهر امروز لوله های فشار قوی مربوط به تاسیسات سقف پارکینگ مجموعه سیتی سنتر از جای خود رها شده و بر چند خودرو سقوط می کند.

وی با بیان این که در این حادثه به حدود 20 خودرو و قسمتی از لوله های تاسیسات مجموعه آسیب وارد شده است، ادامه داد: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشته است و مصدومان حادثه سرپایی مداوا شده اند و تنها خسارتی در حدود 100 میلیون تومان به تاسیسات مجموعه و به علاوه آن خسارت خودروها است که هزینه آن توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

او تصریح کرد: اصلاح لوله های آسیب دیده و راه اندازی سیستم تهویه به زمان نیاز دارد در نتیجه پیش بینی می شود مجوعه حداقل تا روز چهارشنبه تعطیل شود.

هم چنین دکتر غفور راستین، مدیر مرکز فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: این حادثه هشت مصدوم داشته است به بیمارستان الزهرا (س) اصفهان منتقل شده و هیچ یک از مصدومان آسیب جدی ندیده اند.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت