لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تنها خارجی پرسپولیس در فصل بعد کیست؟

در حالی که نیلسون فصلی موفق و خوب را پشت  سر گذاشت و تنها یک اشتباه در بازی برگشت با راه آهن داشت، برخی در غیاب دایی شیطنت کرده و از قول او به مدیر برنامه های این بازیکن گفتند نیلسون جایی در تفکرات دایی ندارد!

هموطن: علامت سؤال بزرگ پرسپولیسی ها در این روزها مقابل دروازه تیم محبوب شان  نقش بسته و آنها هنوز نمی دانند سرمربی تیم شان چه کسی را برای حراست از دروازه تیم شان  برگزیده است.

در حالی که نیلسون فصلی موفق و خوب را پشت  سر گذاشت و تنها یک اشتباه در بازی برگشت با راه آهن داشت، برخی در غیاب دایی شیطنت کرده و از قول او به مدیر برنامه های این بازیکن گفتند نیلسون جایی در تفکرات دایی ندارد! خیلی زود این موضوع تکذیب شد و این بار شرط و شروطی از سوی نیلسون اعلام شد تا باز هم ادامه کار این دروازه بان محبوب برزیلی با سرخپوشان در هاله ای از ابهام قرار گیرد. بعد از به وجود آمدن این شایعات بود که محسن فروزان در مصاحبه ای اعلام کرد خود دایی با او تماس گرفته و خواستار حضورش در پرسپولیس شده است.

با پرس وجو در این خصوص متوجه شدیم ادعای دروازه بان فصل قبل گسترش فولاد تبریز درست بوده و سرمربی سرخپوشان با او تماس داشته است ولی موضوع اصلی این است که دایی این دروازه بان را به عنوان گلر دوم تیمش و ذخیره نیلسون در نظر گرفته و هنوز مرد شماره یک او برای حراست از دروازه پرسپولیس نیلسون برزیلی است. البته تنها مشکل در این قضیه دریافتی این دروازه بان در فصل گذشته است که با وجود داشتن قرارداد 200 هزار دلاری تنها 30 درصد دریافتی داشته و او تأکید کرده بلافاصله بعد از دریافت 70 درصد باقی مانده قرارداد سال قبلش، برای تمدید قرارداد با پرسپولیس آماده است و مشکلی ندارد.

این موضوع به اطلاع علی دایی هم رسیده و او این موضوع را به باشگاه اطلاع داده و خواستار پرداخت هر چه سریع تر مابقی قرارداد نیلسون از فصل گذشته شده است زیرا طبق قانون جدید نقل و انتقالات سازمان لیگ و برنامه ای که دایی برای تقویت تیمش در نظر گرفته، نیلسون تنها خارجی پرسپولیس در لیگ چهاردهم خواهد بود!

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت