لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اقدام بی شرمانه مرد جوان با نامزدش

رئیس پلیس فتا استان بوشهر از شناسایی و دستگیری مرد جوانی در اقدام بی شرمانه دست به انتشار تصاویر خصوصینامزدش در شبکه های اجتماعی زده بود خبر داد.

داریوش پورسعید در خصوص اقدام بی شرمانه مرد جوان اظهار داشت: خانم جوانی با در دست داشتن شکوائیه ای به این پلیس مراجعه و اعلام کرد فردی در یکی از شبکه های اجتماعی موبایلی اقدام به انتشار عکس های شخصی ام به همراه تصاویرمستهجن کرده و موجب هتک حیثیتم شده است.

رئیس پلیس فتای استان بوشهر گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم سایبری ضمن تشکیل تیم عملیاتی وارد عمل شده و تحقیقات خود را آغاز کردند که بلافاصله عامل انتشار را شناسایی و مشخص شد متهم نامزد قبلی شاکی بوده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم ضمن هماهنگی های لازم با مقام قضایی به این پلیس احضار و در تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان این پلیس لب به اعتراف گشود و اظهار داشت: شاکی قبلاً نامزد وی بوده و تصاویر و عکس های خصوصیتوسط خود او در اختیار من گذاشته شد که پس از مدتی با هدف خارج کردن وی از زندگی ام و ازدواج با فرد دیگری اقدام به انتشار عکس های شخصی او در شبکه های اجتماعی موبایلی کردم، در حال حاضر نیز نادم و پشیمانم.

پورسعید افزود: پرونده تکمیل و متهم به همراه پرونده جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا انتقال داده شد.

رئیس پلیس فتای استان بوشهر در پایان وظیفه ذاتی پلیس فتا را ایجاد محیطی امن و آرام در فضای مجازی دانست و خاطرنشان کرد: انتشار عکس های خصوصی افراد و ارسال هرگونه پیام توهین آمیز در فضای مجازی جرم محسوب شده و قانون با ارسال کننده آن برخورد خواهد کرد.

هموطن

 

جدید ترین مطالب سایت