لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مقصد بعدی داعش پس از عراق

خطر داعش پس از عراق به کشورهای اردن و عربستان  هم انتقال می یابد

مقصد بعدی داعش پس از عراق

خطر داعش پس از عراق به کشورهای اردن و عربستان  هم انتقال می یابد

عضو رسانه ای ستاد مرکزی نیروهای حشد شعبی با اشاره به اینکه خطر داعش پس از عراق به کشورهای اردن و عربستان  هم انتقال می یابد، تصریح کرد که نبرد در رمادی از نبرد آزادسازی موصل هم مهمتر است چرا که ابهت داعش را خواهد شکاند.

به گزارش فارس به نقل از المیادین، عبدالهادی الدراجی عضو رسانه ای ستاد مرکزی نیروهای حشد شعبی با اشاره به آغاز عملیات علیه داعش در الرمادی، تاکید کرد که حملات هوایی آمریکا به داعش به هیچ وجه تاکنون موفق نبوده است.

وی با اشاره به اینکه گروه های مردمی نگران این هستند که همانند گذشته بار دیگر توسط هواپیماهای آمریکایی هدف قرار گیرند، ابراز داشت که نیروهای حشد شعبی با وجود احترام به توافقات بین المللی دولت بغداد علاقه ندارند که با ائتلاف تحت رهبری آمریکا در زمادی همکاری کنند.

الدراجی با اشاره به اینکه ائتلاف تحت رهبری آمریکا در نبرد با داعش جدی نیست، اظهار داشت که فرزندان عراق همانند تکریت، جرف الصخر و آمرلی خودشان می توانند بر تروریست ها غلبه کنند.

وی با اشاره به اینکه خطر داعش پس از عراق به کشورهای اردن و عربستان  هم انتقال می یابد، تصریح کرد که نبرد در رمادی از نبرد آزادسازی موصل هم مهمتر است چرا که ابهت داعش را خواهد شکاند.

  اخبار  بین الملل  -  فارس

جدید ترین مطالب سایت