فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اعتماد به نفس بزرگ کوچک‌زاده

مهدی کوچک زاده را می توان در هفته اخیر پرخبرترین نماینده مجلس دانست.  او مشی ای برای خود انتخاب کرده و ادامه می دهد که حاضر به تغییر آن در هیچ شرایطی نیست و حاضر است برای آن هزینه هم پرداخت کند

اعتماد به نفس بزرگ کوچک‌زاده

مهدی کوچک زاده را می توان در هفته اخیر پرخبرترین نماینده مجلس دانست.  او مشی ای برای خود انتخاب کرده و ادامه می دهد که حاضر به تغییر آن در هیچ شرایطی نیست و حاضر است برای آن هزینه هم پرداخت کند

رک است اما این رک بودن گاهی سبب مشکلاتی برای او می شود. سه دوره در مجلس حضور داشته  و در این سه دوره مشی خود را تغییر نداده است. با اصلاح طلبان چندان میانه ای ندارد و برایش فرقی ندارد که فرد دارای مشی اصلاح طلبی یک روزنامه نگار است، همکارش در مجلس و یا یک وزیر است. او کمتر از مواضع خودش عدول می کند و معتقد است بدون دفاع از آرمان های اصولگرایانه اش هویت اش خدشه دار می شود. شکی در گفته هایش ندارد و برای خودش اصولی تعریف کرده و خود را پایبند به آن معرفی می کند.

اگر روزی در وبلاگش به ثبت نام مردم برای دریافت یارانه اشاره می کند و می نویسد «حسن خطر داره حسن!» این روزها که یارانه ثروتمندان حذف می شود 4 کلمه نمی نویسد «ممنون حسن» این هم مشی اوست و حالا به شفافیت اعتقاد دارد. اخیرا هم یک درگیری مختصری با وزیر امور خارجه  درمجلس پیدا کرده و کلمه ای نثار ظریف او کرده است و وقتی فیلم آن پخش شد دغدغه او یافتن فیلم گیرنده و پخش کننده است نه کلمات رد و بدل شده. احتمالا کوچک زاده نمی خواهد مجلس را ترک کند و اگر برای همه تا سه نشه بازی نشه برای او ظاهرا تا چهار نشه بازی نشه است. یکی از سایت ها نوشته است که کوچک زاده درصدد است از یزد کاندیدا شود و حضور خود در مجلس را استمرار بخشد.

یکی از خبرنگاران به کوچک زاده گفت شما در صحبت هایتان بیان کردید کاندیدا نمی شوید که کوچک زاده پاسخ داد من نگفتم که کاندیدا نمی شوم که خبرنگاران بیان کردند شما در همین مصاحبه گفتید و کوچک زاده گفت اگر گفتم سهو لسان بوده است. وی افزود: گفتم آخر دوره است، الان احتیاج به رای کسی ندارم و دنبال این کارها نیستم، یکی از ضوابطی که در تصمیماتم تأثیر دارد کوری چشم کسانی است که مخالف نظام هستند، اگر ببینم که به کوری چشم آنان باید نامزد شوم، این کار را می کنم. اما چرا یزد؟ اگر او قصد کاندیداتوری از یزد داشته باشد به معنای آغاز جنگ روانی جدیدی است.

چرا که همگان می دانند یزد شهری اصلاح طلب است و نمی توانند رای خود را به نفع چهره ای که اظهاراتش بازها سبب رنجش اصلاح طلبان شده است به صندوق بیندازند. اینکه کوچک زاده در یزد رای نمی آورد ظاهر قضیه است و شاید بتوان از استقبالی که اخیرا برای سخنرانی نبی حبیبی انجام شد بتوان آن را تحلیل کرد که این طیف سیاسی در این خطه از کشور حامیان چندانی ندارد. وقتی که استقبال از یک اصولگرای با سابقه به این شکل است دیگر نمی توان به آرای کوچک زاده جندان امید داشت. اما این نکته را هم نباید فراموش کرد که سیاست همانند سکه دو روی دارد. پیش بینی چه کسی پیروز است و چه کسی بازنده اکنون کمی شتابزده  به نظر می رسد اما عملکرد کوچک زاده آنقدر در نزد افکارعمومی بزرگ است که بتوان درباره رایآوری او در یزد سخن گفت.

 اخبار  سیاسی  -  آرمان 

جدید ترین مطالب سایت