لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انگیزه سرقت دختر 20 ساله از خانه پدری اش چه بود؟! +عکس

دختر بیست ساله ای که نقشه دزدی از خانه پدری اش را در شهرستان شهریار در غرب استان تهران طراحی کرده بود تا دو همدستش پول و طلا از آنجا سرقت کنند، از سوی پلیس دستگیر شد.

اوایل آبان امسال مردی با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار، از سرقت مقادیری پول و طلا به ارزش هفت میلیون تومان از خانه اش خبر داد.

در پی این شکایت، پرونده ای تشکیل و به دستور بازپرس برجسته تحقیقات ماموران اداره آگاهی غرب استان تهران برای دستگیری سارقان آغاز شد. بررسی محل سرقت نشان می داد دزدی کار یک آشنا بوده؛ چرا که در ورودی خانه تخریب نشده و فقط پول و طلاها سرقت شده است.

ماموران در تحقیق دوباره از شاکی و اعضای خانواده اش، متوجه اظهارات ضد و نقیض دختر بیست ساله خانواده شده و چند روز پیش با دستور قضایی وی را دستگیر کردند. دختر جوان با انتقال به پلیس آگاهی غرب استان تهران، به جرمش اعتراف و عنوان کرد نقشه سرقت از خانه پدری اش را طراحی و با همدستی یک مرد و دختر جوان اجرا کرده اند.

انگیزه سرقت دختر 20 ساله از خانه پدری اش چه بود؟! +عکس

وی درباره نحوه دزدی و انگیزه اش گفت: با مرد جوانی دوست بودم، اما مدتی در پی اختلاف هایی، ارتباطمان قطع شد تا این که جوانی به خواستگاری ام آمد و با او نامزد کردم. مردی که پیش از این با وی دوست بودم، وقتی متوجه ماجرای نامزدی ام شد، تهدیدم کرد اگر به او پول و طلا ندهم، ماجرای دوستی مان را به نامزدم می گوید و زندگی ام را تباه می کند.

متهم اضافه کرد: در پی تهدیدهای این فرد از او خواستم پول و طلاهای خانه پدری ام را بدزدد و دیگر کاری با من و زندگی ام نداشته باشد. وقتی اعضای خانواده به مهمانی رفتند، من کمی دیرتر به آنها ملحق شدم و در خانه مان را باز گذاشتم و آن مرد نیز همراه دختر جوانی برای سرقت وارد خانه مان شد.

دختر جوان یادآور شد: سارقان مقادیری پول و طلا به ارزش هفت میلیون تومان را سرقت کردند و طبق نقشه با صحنه سازی، دزدی را طوری جلوه دادند که کسی به من شک نکند، اما سرانجام ماجرا لو رفت و به دام افتادم. به دلیل این اشتباه بزرگ، از خانواده ام می خواهم مرا ببخشند.

در پی اظهارات متهم، والدینش از بازپرس پرونده خواستند فرزندشان را روانه زندان کند.بنا بر این گزارش، دختر جوان روانه زندان شد. تحقیقات پلیس برای دستگیری دو همدست وی و کشف اموال سرقتی ادامه دارد.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت