لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیشرفته ترین ردیاب دود جهان ساخته شد

ردیاب دود Halo WX وقوع فجایع طبیعی را نیز هشدار می دهد

پیشرفته ترین ردیاب دود جهان ساخته شد

ردیاب دود Halo WX وقوع فجایع طبیعی را نیز هشدار می دهد

پیشرفته ترین ردیاب دود جهان ساخته شد

نسل جدیدی از ردیاب دود تولید شده که خانه های هوشمند را هوشمندتر از هر زمان دیگری می کند زیرا قابلیت اعلام هشدار وقوع فجایع طبیعی را نیز دارند.

در بسیاری از خانه های هوشمند استفاده از ردیاب دود اقدامی رایج است تا بدین ترتیب ایمنی محل زندگی به سطح بالاتری ارتقا پیدا کند. اکنون ردیاب دود جدیدی به نام Halo WX ساخته و روانه بازار شده است که نه تنها انتشار دود در محیط و بلکه وقوع فجایع طبیعی را نیز هشدار می دهد.

در حال حاضر با استفاده از سیستمهای همراه هوشمندی نظیر تلفنهای همراه و اینترنت، اطلاع رسانی درخصوص وقوع فجایع طبیعی مانند سیل و تندباد صورت می گیرد که این نکته نقش قابل توجهی در کاهش شمار مرگ و میر افراد دارد اما زمانی که به هر دلیل شبکه پوشش دهی این سیستمها قطع شود چه باید کرد؟ این چالش محققان را بر آن داشته تا Halo WX را با هدف اعلام هشدار در چنین مواقعی طراحی کنند.

با استفاده از این فناوری جدید، شخصی که در منزل خود قرار داشته و حتی از اینترنت و تلوزیون نیز استفاده نمی کند این شانس حیات بخش را خواهد داشت تا از فجایع طبیعی مرگباری نظیر سیل و تندباد در امان باشد. درصورتیکه اتصال این دستگاه ردیاب با شبکه برق به هر دلیل قطع شود، باتری آن تا ۷ روز ذخیره انرژی کافی خواهد داشت. بدین ترتیب افرادی که در معرض خطر فجلیع طبیعی قرار دارند با دریافت هشدارهای لازم از طریق این دستگاه، زمان کافی برای تخلیه منطقه و پناه گرفتن در نقاط امن خواهند داشت. این دستگاه به گونه ای ساخته شده که قابلیت اتصال با تلفن همراه هوشمند را از طریق یک اپلیکیشن مخصوص دارد تا درصورت انتشار دود یا گازهای سمی، پیام هشدار سریعی به صاحب آن ارسال کند.

منبع : mehrnews.com

جدید ترین مطالب سایت