لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بنیامین بهادری: این‌بار شما من را غافلگیر کنید

بنیامین بهادری از برنامه های ویژه اش برای برگزاری کنسرت در تهران خبر داد.

این خواننده ی پاپ که در روزهای گذشته یکی از قطعات آلبومش یعنی  «بنیامین 94» را در فضای مجازی منتشر کرده است، از دوستدارانش خواست که در کنسرت 11 و 12 خرداد که در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد، با اسامی پیشنهادی شان برای این قطعه حاضر شوند تا رأی گیری برای انتخاب نام این قطعه در هر چهار سانس در سالن برگزار شود.

او در این باره گفت: این که جامعه ی دوستدارانت برای اولین بار اسم یک قطعه را انتخاب کنند و فریاد بزنند به هر حال هیجان انگیز است. این روند برای نخستین بار قرار است در کنسرت 11 و 12 خرداد در تهران اتفاق بیفتد و می خواهم این بار حاضران در سالن من را غافلگیر کنند.

این خواننده درباره ی فضای کلی «قطعه 4 آلبوم 94» نیز معتقد است: بیان و احساسی که در این قطعه جریان دارد، متعلق به دوره ی روابط یکی دو روزه نیست و تعریف فرید احمدی از یک رابطه است که انسان های این دوره به شدت درپی آن هستند. عشق های عمیقی که با تمام وجود اتفاق می افتد و لذت بخش است. هر چند شاید هم برخی از افراد درباره ی این قطعه نظرات و حرف هایی داشته باشند که آن حرف ها برای من از طلا هم ارزشمند تر است.

بهادری ادامه داد:  موسیقی پاپ در همه جای دنیا مبتنی بر رأی و انتخاب مردم است و برای همین دوست دارم همه با دست پر، ایده ها، انتقادات و پیشنهادات مختلف به کنسرت من بیایند. این بار می خواهیم در این کنسرت بیشتر از همیشه با هم حرف بزنیم و پیش از انتشار آلبوم کمی با دوستان مان خلوت کنیم.

کنسرت بنیامین بهادری 11 و 12 خرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی هر روز در دو سانس 18:30 و 21:30 برگزار خواهد شد.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت