لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بانک ملی درباره ۵۰۰۰ تومان خبر داده بود/پول به حساب ناراضیان بر می گردد

بانک ملی اعلام کرده سالانه ۱۰ هزار تومان از حساب مشتریانی که انصراف خود را از دریافت این سرویس اعلام نکرده اند کم می کند. اما بسیاری از مشتریان این بانک گفته اند برای کسب موافقت آنها؛ استعلام نشده است.

دو روز پیش دارندگان حساب های بانک ملی با پیامکی رو به رو شدند که اعلام می کرد مبلغ پنج هزار تومان از حساب آنها به عنوان آبونمان ساپتا کسر شده است. برخی از دارندگان حساب های این بانک می گویند کسر مبلغ پنج هزار تومان از حساب های آنها بی خبر قبلی صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ولی الله فاطمی اردکانی، معاون فناوری اطلاعات بانک ملی ایران درباره این موضوع در گفتگوی تلفنی با برنامه پیشخوان خبر شبکه خبر گفت: بانک ملی از طریق پیامک در 27 فروردین 1394 به 7 میلیون و 400 هزار مشتری بانک اطلاع رسانی کرد که آمادگی خود را برای دریافت سرویس ویژه اعلام کنند.

مهم ترین  بخش های این گفتگو به این شرح است:

بانک ملی درباره ۵۰۰۰ تومان خبر داده بود/پول به حساب ناراضیان بر می گردد

وی گفت: بانک ملی برای توسعه سرویس به مشتریان در دو سطح عادی و ویژه خدمات رسانی می کند که سرویس عادی شامل برداشت برای کلیه مشتریان است و سرویس ویژه شامل پیامک تراکنش ها، واریز و ... را شامل می شود.

فاطمی اردکانی همچنین در پاسخ به این سوال که چرا پیامک اطلاع رسانی بانک ملی برای مشتریان ارسال نشده گفت: بانک ملی برای این کار با پیمانکار قرارداد بسته و مقرر بوده برای مشتریان پیامک ارسال شود.

 معاون فناوری اطلاعات بانک ملی ایران همچنین تاکید کرد: پس از اطلاع رسانی بانک حدود 49 هزار تن انصراف خود را از دریافت این سرویس ها اعلام کردند و برداشت مبلغ  از حساب حدود 7  میلیون نفر با اطلاع رسانی قبلی بوده است.

فاطمی اردکانی درباره نرسیدن پیامک به مشتریان نیز گفت: در حال پیگیری پیمانکار مربوطه هستیم اما لازم به یادآوری است که این کار را بانک علاوه بر پیامک برای مشتریان از طریق شبکه های اطلاع رسانی نیز خبررسانی کرده بود.

وی همچنین گفت: بانک ملی امروز نیز این پیامک را برای مشتریان ارسال می کند تا مشتریان انصراف یا رضایت خود را به بانک اعلام کنند.

وی افزود: مشتریان بانک تا آخر خرداد ماه فرصت دارند تا انصراف یا رضایت خود را اعلام  کنند.

معاون فناوری بانک ملی همچنین درباره مشتریان جدید بانک گفت: برای مشتریان جدید در زمان فعال سازی سامانه برای آنها این امر اجرا خواهد شد. 

وی درباره مشتریان دیگر نیز افزود: برای مشتریانی که در این سامانه نام نویسی و موافقت خود را اعلام کرده اند این امر اجرا شده است.

بانک ملی درباره ۵۰۰۰ تومان خبر داده بود/پول به حساب ناراضیان بر می گردد

فاطمی اردکانی درباره اجرای این کار نیز گفت: بانک ملی ایران در سال 1393 مبلغ 24 میلیارد تومان هزینه ارسال پیامک به اپراتورها (ی تلفن همراه) پرداخت نموده و این مبلغ برای سال 1394 حدود 50 میلیارد تومان برآورد شده است که به علت هزینه بالای آن  تصمیم گرفته شد این سرویس در دو سطح عمومی و ویژه دسته بندی و خدمات عمومی «رایگان» به مشتریان ارائه شود و برای خدمات ویژه که شامل ارسال پیامک برای تمامی عملیات بانکی مشتریان است، آبونمان سالانه به مبلغ 10 هزار تومان در دو نوبت اخذ شود .

وی  در پایان نیز با تاکید دوباره اینکه برداشت مبلغ 5000 تومان از حساب مشتریان طبق اطلاعیه قبلی بانک بوده است و قرار بوده است 10 هزار تومان بابت این کار و در دو مرحله از حساب مشتریان برداشت شود درباره زمان برداشت 5000 تومان دوم نیز گفت: طبق اطلاعیه قبلی و اطلاع رسانی قبل بانک قرار بوده است که آبان ماه 5000 تومان دوم را از حساب ها کسر کنیم که شاید زمان تغییر کند چون اکنون در حال بررسی هستیم که چه تعداد انصرافی  و عدم انصرافی داریم که پس از پایان این کار و برابر نتایج به دست آمده اجرال خواهد شد.

اردکانی درباره زمان برگشت پول به حساب مشتریان نیز گفت: بانک این کار را هفتگی صورت می دهد چون زمان بر است و اکنون امکان این را نداریم که روزانه این کار را انجام دهیم، با این حال بانک تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا زودتر انجام شود و مبلغ کسر شده به حساب مشتریان برگشت داده شود.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت